Від 27 грудня і аж до 25 січня у Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» триватиме виставка талановитої української художниці Євгенії Гапчинської, за якою закріпилось прізвисько «Постачальник щастя №1».

Як це не парадоксально, але Євгенія Гапчинська зі своїми добрими та світлими образами і абсолютним позитивом, що несе в собі її живопис, чи не найбільш провокативний художник сучасної України. Гапчинська потерпає від неймовірної кількості критики мистецтвознавців. Часто Гапчинська «бойкотується» галеристами, адже у Євгенії дві персональні галереї в Україні. І водночас її обожнюють!

Позитивні картинки від Гапчинської виставляються на свята в «АртШик»

Популярність Євгенії безпрецедентна для живописця - вона сягнула рівня поп-зірки. Художниця створила моду на живопис у широкого прошарку людей, які рідко відвідували галереї, та залишилась органічно-самодостатньою у своїй творчості. Досвід виставок свідчить: бажаючих мати у своєму володінні живописні твори Євгенії Гапчинської дуже і дуже багато. У КЦ «Галерея–ХХІ», найближчим часом можна насолоджуватись картинами Гапчинської, заряджатись позитивною енергією яку випромінюють полотна мисткині.Переглядів: 4421
Поширень: 0