2 квітня о 16.00 в рамках Вінницьких днів моди, що відбудуться у ТРК «Поділля City» (2-й поверх), можна буде переглянути неймовірну весняно-літню колекцію від творчої майстерні KVITKA. Вишивка та розписи за власними ескізами майстрині Ірини Олонічевої прикрасять шість десятків образів колекції «Дивна квітка». За традицією розкішні авторські квіти, як символ бренду, неодмінно з’являються на кожному виробі авторського ательє відомої рукодільниці та фотографа.

Мовою квітів по вовні, бавовні, батисту, льону та трикотажу Ірина Олонічева пише власну казку. У природі тисячі неймовірних квітучих рослин, але ще більше найрізноманітніших фантастичних квітів народжено фантазією рукодільниці. Вишиті «дивні квітки» своїми завитками перетворюються на вибагливі візерунки, в яких, якщо пригледітись, можна знайти зображення звірів, птахів, метеликів.

Дивні квітки та нетривіальні образи продемонструє на Вінницьких днях моди Ірина Олонічева

Вишиті у різноманітних техніках квіткові та рослинні орнаменти стеляться по поличкам блузок, суконь, тунік, плащів та навіть спортивних костюмів. Розписи по тканині, найтонші стіжки гладдю, об’ємна та виразна вишивка, вкраплення бісеру, оригінальні аксесуари (обручі-корони, броші, пояси, кульчики з китицями) – колекція сповнена цікавими прийомами та деталями, які хочеться розглядати. Одна з цікавинок – вишивка виконана в унікальній авторській техніці, що поєднує ручний розпис по тканині, який поверх вишитий на п'яльцях із застосуванням швейної машини. Ще одна з новинок – власноруч зроблене мереживо.

Дивні квітки та нетривіальні образи продемонструє на Вінницьких днях моди Ірина Олонічева

Дивні квітки та нетривіальні образи продемонструє на Вінницьких днях моди Ірина ОлонічеваДивні квітки та нетривіальні образи продемонструє на Вінницьких днях моди Ірина Олонічева

З акцентів колекції весняний плащ, прикрашений вишивкою гладдю, унікальний шкіряний сарафан в комплекті з вишитою блузою та серія комфортних спортивних костюмів з неопрену у стилі спорт-шик, звісно, теж оздоблених вишивкою і цікавими деталями.

Дивні квітки та нетривіальні образи продемонструє на Вінницьких днях моди Ірина Олонічева

Ефектні комплекти уквітчані вишитими та розписаними орнаментами потішать поціновувачів ексклюзивної ручної роботи. Завітайте у неділю 2 квітня на показ «Дивна квітка» від творчої майстерні KVITKA і закохайтесь у фантазійні образи від Ірини Олонічевої.

Дивні квітки та нетривіальні образи продемонструє на Вінницьких днях моди Ірина ОлонічеваПереглядів: 4091
Поширень: 0