Французький погляд в Україну

12.05.08 02:33 2446

За підтримки Французького культурного центру в Україні 16 травня в Вінницькому обласному художньому музеї відкриється фотовиставка Кирила Горішного «Французький погляд в Україну.

Французький погляд в Україну

Цією подією розпочнеться святкування Дня Європи у Вінниці.

Кирило Горішний є французом українського походження. Жив та працював у Парижі, Нью-Йорку, Москві, на заході Канади й на Карибських островах. У 2001 році він переїхав в Україну. Повернення до свого коріння спонукало його замислитись над своїм самовизначенням. Фотохудожник намагається збагнути душу українського народу і робить це з глибоким і зрілим поглядом. Кирило Горішний колесить сьогодні по колишньому Радянському Союзу, сприймаючи його оком документаліста, і через свої фотографії відбиває сучасний період молодих держав. Він співпрацює з міжнародною пресою та регулярно виставляє свої роботи у відомих галереях Парижа, Ліона, Києва, Одеси, Торонто, Стокгольма та Берліну.

Отож, завітайте до обласного художнього музею на фотовиставку європейського рівня, яка триватиме з 16 по 23 травня 2006 року. Урочисте відкриття 16 травня о 15.30.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)