На вас чекає інша реальність. Реальність, де будь-яка негативна ЕМОція трансформується у яскраву феєрію! Цього літа країна заряджається ЕМОційно-музичним антидепресантом та енергетично-іронічним відеофрешем із чергового народного хіта Емочка від Кращого Святкового Гурту України – ТІК!

- Може, колись спробуємо себе в готичному гоа-трансі. Може, емо-шансон якийсь зробимо, - шуткував колись лідер гурту ТІК Віктор Бронюк.

Хоча, виявилось, не шуткував…

- З гумором й іронією розбираємо не по кісточках, а по «сємочках» вигадані ірреальні проблеми й світи, щоб вимальовані сльози і чорні нігті "емочок" засяяли яскравими фарбами позитиву, щастя і радості! – посміхається сьогодні Віктор Бронюк. – Наша Емочка – про те, що, попри все, світ насправді прекрасний! Люди полюбляють робити із мухи слона, зациклюватися на дріб’язках, перетворюючи їх на трагедії вселенського масштабу. Хоча найчастіше те, на що витрачаються сили і нерви, по суті є дещицею-пилинкою у порівнянні з тим прекрасним, що нас оточує. Наше життя набагато цікавіше й романтичніше. Тому своєю Емочка наш гурт усім нагадує: не варто ховатися у свої вигадані, сюрреалістичні світи. Краще кожен день проживати з позитивом і яскравими емоціями, якими наповнений наш світ!

І хоча на субкультурні розваги лідеру ТІК часу ніколи не вистачало, до емо та інших неформальних течій Віктор Бронюк ставиться з життєвою мудрістю:

- Субкультурні прояви – це форма протесту. У період дозрівання і становлення молоді люди часто не хочуть сприймати те, що їм нав’язує дорослий світ. От і вигадують собі різні неформальні світи. Деякі мої друзі у певний час теж ставали "металістами" й іншими "нєфорами". Але час завжди розставляє все на свої місця. Людина переростає. Буває, кидається із крайності у крайність: сьогодні – рокер, завтра - хіпстер, післязавтра – метросексуал. А потім закінчує навчання, одягає костюм і – бац – вже державний службовець!

Феєрично-безбашену екранізацію нового хіта Емочка від ТІК створила епатажна кліподіва Олена Вінярська.

Новий кліп «Емочка» від «ТіКу» закликає проживати кожен день з позитивом і яскравими емоціями

Невгамовна Вінярська задіяла в зйомках не тільки Віктора Бронюка, а й менеджмент гурту. Та ще й як задіяла! Продюсера Олега Збаращука пофарбувала в зелений колір. І попросила відтворити дикі танці. В ролі головної героїні зняла доньку директора ТІК Ольги Рудніченко – Ніку. А промо-директора Дениса Путінцева взагалі перетворила в брутальну прибиральницю – такий собі перебільшено-вгодований варіант переможниці "Євробачення" Кончити Вурст в перуці від стиліста Алли Пугачової.

Віктор Бронюк відривався в атмосфері кислотного пінапу. У компанії загадкової представниці потойбічної субкультури, танцюючих трубачок-еквілібристок, поні-єдинорога, милого малятка, райдужних американських машинок фудтраків, рожевих не тільки фламінго, але й баянів, зелених тортів, гігантських грибів та іншого неймовірного фетіша, обрамленого розгульною фантазією режисера.

Під час перегляду нового кліпу ТІК глядачі разом із героями відео здійснюють своєрідну подорож за мотивами "Аліси у Країні Чудес" Льюїса Керрола.

- Назнімали дуже багато матеріалу. А прикид для кліпу мені такий підібрали, що його знімати не хотілося! Як у Михайла Поплавського часів його першого пришестя, – сміється Віктор Бронюк. – У цьому костюмчику поведу сина 1 вересня до школи. Хай всі бачать, що я – "продвинутий"!

Все це яскраве божевілля концептуально створювалося в павільйоні "Укранімафільм", де народжувалися легендарні мультфільми "Пригоди трьох козаків", "Пригоди капітана Врунгеля", "Острів скарбів", "Доктор Айболить" та… "Аліса у Країні Чудес"!

ТІК разом з Оленою Вінярською приготували оригінальний візуально-музичний мікс під наглядом затребуваного хореографа Дениса Стульнікова. Тому Емочка обов'язково стане по-українськи смачним блюдом у танцювальному меню цього літа.

Отже, над новим кліпом "Емочка" разом із гуртом "ТіК" працювали: музика/слова – Євген Манженко, режисер – VINIARSKAYA, пост продакшн – A7 Television, звукозапис, мастеринг та зведення – Віталій Телезин (211 recording studio), продюсер – Олег Збаращук, директор – Ольга Рудніченко, промо та піар – Денис Путінцев – (MOLA group)

Приємного перегляду!Переглядів: 4011
Поширень: 0