«Музика, яку ти бачиш!» - із таким девізом культурне життя Вінниці поповнює фестиваль CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA, який 17-18 березня пройде у концертній залі Вінницької обласної філармонії.

2 дні – 4 концерти.

  • Відкриття нових імен, знаних у Європі!
  • Приголомшливе поєднання різних видів мистецтва: сучасних музичних стилів, танцю, театру та відеоарту!
  • Незабутнє звучання унікальних та незвичних музичних інструментів: від запатентованих світлокольорових «ниток», що стали революційним відкриттям для всього музичного світу, медитативних тібетських співочих чаш та звичайних кравецьких ножиць, що теж мають свій «неповторний спів», до традиційних класичних арф, скрипок, віолончелей та литавр.

17-18 березня для вінничан та гостей міста відкриються двері у світ сучасної музики – багатогранний і неочікуваний, захоплюючий і вражаючий, глибокий і по-справжньому незабутній!
Глядачі побачать 4 новаторські та ексклюзивні музичні проекти, створені видатними митцями сучасності.

У Вінниці пройде фестиваль сучасної музики  CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018

Кожен проект буде супроводжувати виняткова і неповторна візуалізація!

А тому враження глядачів будуть, як мінімум, подвоєні!

«Фестиваль CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA – це нове обличчя Форуму молодої музики «Барви музики ХХ століття», який протягом 16 років знайомив вінничан із кращою авангардною музикою України та світу, - розповідає директор CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA, заслужена артистка України Ірина Френкель. - Провести не просто ребрендинг, а повний перезапуск, ми вирішили тому, що сучасна музика вже давно вийшла за рамки виключно авангарду. Якщо раніше ми мали справу з музикою ХХ століття, то за ці 17 років виникли нові музичні течії ХХІ століття, з’явилися нові надзвичайні імена, які працюють у принципово нових жанрах та манері. Це вже не просто нова, а новітня музика! Її краса та розмаїття, глибокий та багатогранний світ щороку будуть представлені на нашому фестивалі.»

Програма фестивалю CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 продумана так, аби кожен глядач отримав максимум насолоди та вражень.

«Кожен з наших концертів має свою цільову аудиторію, але в той же час буде цікавий абсолютно всім, - зазначає заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков, який буде ведучим фестивалю. – Концерт-відкриття «MARIOLOGIA» принесе масу насолоди поціновувачам класичної музики та всім, хто любить сучасні напрямки. Неординарний проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ» однозначно оцінять шанувальники авангарду і всі, хто хоч раз стикався із сучасним телевізійним контентом. Надзвичайна постановка «ІСТОРІЇ СОЛДАТА» Ігоря Стравінського додатково буде цікава театралам і танцюристам, адже це музична драма для читця, трьох танцівників та інструментального септету і у своїх партитурах геній Стравінський вперше прописував кожен рух виконавців! Ну а грандіозний авторський проект «НИТИ ШОРЕНКОВА» - це подія, яка буде цікава глядачам абсолютно різних вподобань, професій та віку. Навіть з дітьми радимо приходити! Буде настільки потужна візуальна частина, що навіть якщо діти не зрозуміють якусь частину музичного матеріалу, отримають масу вражень від дивовижної краси візуалізації.»

17 березня о 18.00 у концертній залі Вінницької обласної філармонії відкриє фестиваль музичний проект «MARIOLOGIA».

У Вінниці пройде фестиваль сучасної музики  CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018

Глядачі почують першу в Україні сучасну музичну інтерпретацію давніх літургічних григоріанських піснеспівів, а також оригінальне застосування незвичних комбінацій голосів та інструментів (ударні, арфа, гобой, співочі чаші, ножиці, скляні кулі тощо).

Сакральні тексти, фантастичне виконання, сміливі композиторські експерименти, креативний відеоарт та відкриття глибинного змісту сучасної академічної музики - проект «MARIOLOGIA» ламає стереотипи та відкриває нову сторінку сучасної академічної вокальної ансамблевої та хорової музики!

Це спільний проект знаменитого вокального ансамблю сучасної музики ALTER RATIO (Київ) і чотирьох українських композиторів, що здобули славу та визнання у Європі.

У Вінниці пройде фестиваль сучасної музики  CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018

Максим Шалигін (Україна/Нідерланди), Святослав Луньов (Україна), Максим Коломієць (Україна/Німеччина) і Олексій Ретинський (Україна/Австрія) європейській публіці відомі, у першу чергу, як композитори інструментальної, електронної і кіномузики.

Для проекту «MARIOLOGIA» вони створили сучасні оригінальні музичні композиції на тексти традиційних літургічних григоріанських піснеспівів («B.V.M. Antifone»). Робота над проектом тривала більше року. Композитори ставили перед собою завдання «озвучити» тексти в дусі сучасності.

У Вінниці пройде фестиваль сучасної музики  CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018

17 березня о 20.00 вперше вінницькі глядачі побачать феєричний світломузичний концерт-перформанс «НИТИ ШОРЕНКОВА» знаменитого композитора, піаніста-віртуоза Максима Шоренкова!

Під час дійства буде представлено інноваційний запатентований винахід «НИТИ ШОРЕНКОВА», що відкриває нові музичні світи! Цей винахід вже проаналізований у дисертації про синтез художніх засобів у сучасній культурі. Його з упевненістю можна назвати досягненням сучасної української культури в контексті світових музичних тенденцій.

Живий дотик Майстра до ниток народжує чарівну магію звуку. На ваших очах виконавська майстерність і композиторський талант будуть поєднані зі спритністю ілюзіоніста!

Талант Максима Шоренкова сьогодні визнаний у всій Європі. Де б не виступав, публіка завжди зустрічає його гучними оваціями і криками браво!

Максим Шоренков є лауреатом безлічі всеукраїнських і міжнародних конкурсів та премій, а також незмінним піаністом та композитором популярного шоу «Х-Фактор». Як композитор - пише музику до фільмів і мультимедійних проектів, вистав та мюзиклів, які успішно ставляться на найбільших сценах України і закордону. Кожний виступ Максима Шоренкова – це сплеск нестримної енергії й експресії, палітри почуттів і неповторного звучання кожної ноти!

Унікальні «НИТИ ШОРЕНКОВА» служать для яскравого втілення ідеї твору, а складені з них звукокольорошумові комплекси-акорди є тією палітрою фарб, яка акустично й візуально розмикає сталі класичні форми. З гумором, креативом та авангардними сюрпризами пройде перший концерт другого дня фестивалю.

У Вінниці пройде фестиваль сучасної музики  CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018

18 березня о 18.00 до вашої уваги ексклюзивний гумористично-авангардний проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ». «Отбеливатель звука», «Мама — купи!», «Спам», «Кофе пати», «Lambor-Джiнi», «Diamante Momento», «Рай для настоящих сурикатов», «Rol-Ex», «Карикатура», «Беруши», «… Тончайших пальцев белизна». Креативні назви творів самі говорять за себе: буде не тільки несподівано, а й весело і неймовірно цікаво!

Проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ» - це ексклюзивна подія в музичному житті країни! Вперше, спеціально і на замовлення ансамблю нової музики «Рикошет» (Київ), яким керує світило авангардної музики України Сергій Пілютіков, відомі академічні композитори написали рекламні ролики до продукції відомих вітчизняних і закордонних фірм, однак, в авангардному, академічному розумінні!

На додачу - у проекті «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ» беруть участь не тільки музиканти ансамблю, але й артисти театру, що робить дійство подвійно незабутнім! Серед виконавців концерту глядачі побачать учнів театрального відділення Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька».

У Вінниці пройде фестиваль сучасної музики  CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018

Грандіозним закриттям фестивалю 18 березня о 20.00 стане ексклюзивний показ україномовної сценічної постановки всесвітньовідомої мімодрами «ІСТОРІЯ СОЛДАТА» одного з найпотужніших представників світової музичної культури ХХ століття Ігоря Стравінського. Глядачів чекає феєричний синтез музики, театру і танцю!

«ІСТОРІЯ СОЛДАТА» - це музична драма для читця, трьох танцівників та інструментального септету, у якій порушуються основні грані людського життя, які стосуються кожного: любов, вартість буття, вир спокус багатства та влади, громадські і моральні обов’язки, життєві цінності…

Балетна постановка у супроводі інструментального ансамблю змушує співпереживати цю «маленьку» історію про те, як головний герой продає душу дияволу, закохується та, намагаючись перехитрити чорта, програє йому.

Синкретизм дійства лише підсилює емоційне враження, а стиль байки робить драму невимушеною і легкою для сприйняття. Чудові львівські виконавці: актор Юрій Глущук, танцюристи Наталія Рузяк, Олег Ласка та Мирослав Мельник, інструментальний септет Львівської філармонії, диригент Сергій Хоровець та хореограф-постановник Сергій Наєнко на концерті у рамках CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 втретє представлятимуть свою постановку геніального твору Стравінського. Вперше вони показували постановку у Львові у жовтні 2016 року в рамках Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти».

«ІСТОРІЯ СОЛДАТА» Ігоря Стравінського написана 100 років тому. Це дуже цікава музична феєрія, опера, балет, - зазначають музиканти. - Ми тікаємо зі Львова та їдемо до Вінниці, щоб все це пережити разом з вами!

Інформаційний центр фестивалю – у бібліотеці імені Тімірязєва

У Вінниці пройде фестиваль сучасної музики  CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018

Всі концерти CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 пройдуть у залі Вінницької обласної філармонії (Хмельницьке шосе, 7).

У глядачів є можливість придбати мультиквиток, що буде перепусткою на всі концерти фестивалю.

Також окремо можна придбати квиток на будь-який із бажаних концертів.

Квитки доступні онлайн на сайті bilet.vn.ua. Також квитки продаються у касах Вінниці: у ТСК «Магігранд» (10.00-21.00), ТЦ «Петроцентр» (10.00–20.00), театрі імені Садовського (13.00-19.00), Вінницькій обласній філармонії (13.00-18.30), Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А.Тімірязєва (10.00-19.00).

Інформаційний центр фестивалю CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018, де можна придбати квитки і отримати максимально вичерпну інформацію про всі концерти фестивалю, працює у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73).

Інфо-центр працюватиме щодня з 10.00 до 19.00, без вихідних. Телефон фестивалю: (0432) 690 – 025. Сайт фестивалю.

Головний організатор фестивалю CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA - Благодійний фонд сприяння розвитку талантів Поділля.

Фестиваль проходить за підтримки: міського голови Вінниці Сергія Моргунова та голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія, Вінницької міської ради, Вінницької обласної державної адміністрації.

Співорганізатори: Вінницька  обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва, Вінницька обласна філармонія, «Афіша Вінниці», компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Генеральний інформаційний партнер – RIA.

Медіа-партнери:

телеканал «ВІТА», телеканал «Вінниччина», Філія НCТУ «Вінницька регіональна дирекція ВІНТЕРА», радіо «Місто над Бугом», радіо «Ера FM», газета «Місто», «Вінницька газета», «Газета по-українськи», газета «33 канал», журнал «Свадьба года», журнал «Країна», 20minut.ua, myvin.com.ua, vinnitsaok.com.ua, vezha.vn.ua, vindaily.info, vlasno.info, vinnitsa.info, vinbazar.com, i-vin.info, vip.vn.ua, likebb.com, moemisto.ua.Переглядів: 2648
Поширень: 0