Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж)

07.05.10 12:48 2292 3

Виставка присвячена 65-ій річниці Великої Перемоги

Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж)

Серцем до подвигу доторкнисьТаку назву носить виставка присвячена 65-ій річниці Великої Перемоги, що триватиме у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї до 26 травня.

Виставка створена на основі раритетів з колекції Вінницького обласного краєзнавчого музею та приватних зібрань Стрембіцького О. М., Гребня С. А., Суржикова В. І. В експозиції представлені унікальні предмети доби Великої Вітчизняної війни: зброя - гвинтівки, кулемети, пістолети; колекція матеріалів про героїв-вінничан та визволителів області; однострої, фото, нагороди, особисті речі героїв-вінничан і визволителів області; колекція моделей радянських та німецьких танків; речі зі ставки Гітлера "Вервольф" та Герінга "Штайнбрух"; документи з Державного архіву Вінницької області.

Довгих та страшних 2 роки і 8 місяців тривала окупація Вінниччини. Дивлячись на експонати музею згадуєш трагічні сторінки нашої історії: бойову звитягу воїнів, партизан і підпільників, жахи окупації і героїчну працю простих людей задля фронту, задля відродження країни.

Головна ідея цього проекту – збереження святої пам’яті про покоління, яке прийняло на себе всю жорстокість тієї війни, що відстояло свою Батьківщину, свої життєві ідеали.

Фото

Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж)

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Тимченко Лариса
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Олександр
  Олександр
  08-05-10, 10:45 | IP:95.134.86...
  Пане Сергію, а Ви сходіть цього року до нашого музею, 9 травня- день відкритих дверей,(безкоштовно для всіх) і впевнитесь що експозиція Великої Вітчизняної війни дуже велика.
 • 2. Сергій
  Сергій
  07-05-10, 22:06 | IP:77.121.96...
  в краєзнавчому музеї дуже бідна єкспозиція Другої Світовії ...
  був минулого року - немає на що дивитись.
 • 1. Олександр
  Олександр
  07-05-10, 15:17 | IP:95.134.129...
  Про краєзнавчий музей, та його професійних фахівців можна написати цілу поему. Я маю честь бути особисто знайомим з завідуючою відділом новітньої історії - Семенко Ларисою Іванівною, з завідуючою науково-методичним відділом - Мельник Тетяною Ларіонівною, та іншими, це фахівці своєї справи найвищої категорії, роботу яких будуть згадувати через тисячі років.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)