Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж)

07.05.10 12:48 2655

Виставка присвячена 65-ій річниці Великої Перемоги

Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж)

Серцем до подвигу доторкнисьТаку назву носить виставка присвячена 65-ій річниці Великої Перемоги, що триватиме у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї до 26 травня.

Виставка створена на основі раритетів з колекції Вінницького обласного краєзнавчого музею та приватних зібрань Стрембіцького О. М., Гребня С. А., Суржикова В. І. В експозиції представлені унікальні предмети доби Великої Вітчизняної війни: зброя - гвинтівки, кулемети, пістолети; колекція матеріалів про героїв-вінничан та визволителів області; однострої, фото, нагороди, особисті речі героїв-вінничан і визволителів області; колекція моделей радянських та німецьких танків; речі зі ставки Гітлера "Вервольф" та Герінга "Штайнбрух"; документи з Державного архіву Вінницької області.

Довгих та страшних 2 роки і 8 місяців тривала окупація Вінниччини. Дивлячись на експонати музею згадуєш трагічні сторінки нашої історії: бойову звитягу воїнів, партизан і підпільників, жахи окупації і героїчну працю простих людей задля фронту, задля відродження країни.

Головна ідея цього проекту – збереження святої пам’яті про покоління, яке прийняло на себе всю жорстокість тієї війни, що відстояло свою Батьківщину, свої життєві ідеали.

Фото

Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж) Серцем до подвигу доторкнись... (фоторепортаж)

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Тимченко Лариса
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)