Один плюс один дорівнює три!

09.08.10 07:42 5474

Виставка одеською художниці Анастасії Кириліної з такою назвою відкриється у „АртШику” 12 серпня.

Один плюс один дорівнює три!

Проект одеської художниці Анастасії Кириліної «Один + один = три» чудово репрезентує ситуацію з «молодим» мистецтвом в Одесі: воно вільне, розкуте, обирає, часом, самі що ні на є тривіальні теми, розкриваючи їх по-своєму і зводячи їх у ранг художньо осмислених.

виставка «Один + один = три»

Відповідно до авторської концепції, живопис по своїй природі фіксує момент, що відбувається, трансформуючи і проектуючи множинність значень. «Один + один» відображає стан переходу від об'єкта видимого до об'єкта побаченого, рівність трьом - величезний ресурс можливостей людини і мистецтва, безлічі подій радості, що відбуваються в макрокосмосі людини, зміна радості подальшою радістю, в якій мистецтво народжує подібно Всесвітові нові світи одкровень. Тим самим, сучасному мистецтву повертається чуття ідилічного світовідчуття, настільки рідкісного для сьогоднішньої естетики форми. Це світ, в якому матеріальність не так вже й важлива, куди важливіше настрій кожного об'єкта, його емоційний стан, викликаний ним асоціативний ряд.

виставка «Один + один = три»

Вінницький регіональний центр сучасного мистецтва «Арт-Шик» розпочав серію заходів, спрямованих на «наведення мостів» з культурними центрами України. Нагадаємо, що 29 липня в одеському Арт-Центрі Олександра Коробчинського (Пушкінська, 32) відкрилася виставка з символічною назвою «MOST», на якій представлено 52 роботи 13 українських художників з колекції РЦСМ «Арт-Шик». Жестом у відповідь стане презентований одеським Арт-Центром виставковий проект Анастасії Кириліної «Один + один = три», відкриття якого відбудеться в РЦСМ «Арт-Шик» 12 серпня.

Молода художниця Анастасія Кириліна народилися у Вінниці. У 2005 закінчила Одеське театрально-художнє училище, а уже 2006 вона приймала участь у збірній виставці в галереї No name та організувала творчу майстерню в ЧайnaTown. Наступного року Анастасія представила свою першу персональну виставку з назвою „Шнурки, машини, думки...” . У 2008 її виставка носила назву „Марки”, а також Анастасія приймала участь у ряді спільних виставок. У 2009 році в музеї сучасного мистецтва Одеси, Кириліна презентувала виставку „Пятнышки или Пятнашки”. А вже у цьому році художниця брала участь у спільному арт-проекті «Creative City» Експериментального Центру Сучасного Мистецтва «Чайна фабрика» та отримала головний приз "Інтерзони-2010" за проект «Креативний друг», групової інсталяції «Едем» творчого об'єднання «КУВЬ».

виставка «Один + один = три»

Що зображено на полотнах Анастасії? Загалом це речі, що створюють людський побут, вони зображені на малюнках, які нагадують фото-кліпарти. Та ці образи наділені глибокими характерами, живими рисами. Своєю творчістю художниця намагаються звернути нашу увагу на, здавалося б, банальні речі: не завжди помітні оку предмети, що лежать на видноті. Побут - він здатний перетворити будь-яку казку на рутину, як переконана більшість. А предмети побуту, ті самі речі, давно перестали цікавити людей інакше як своєю функціональністю. Весь інтерес їх у тому, що, завдяки своїй простоті та буденності, вони стали невидимими. Та художниця вміє знаходити яскраві фарби в ординарному, і, ці речі-невидимки Анастасії Кириліної неодмінно несуть на собі відбиток часу і людини. Кожен з предметів має пам'ять і історію-асоціацію. Опинившись у світі фарб і полотен, кожен розповість свою.

Побачити на власні очі дитячу безпосередність картин А.Кириліної можна 12 серпня о 18.00 на відкритті виставки «Один + один = три» у вінницькій галереї АртШик.

Фото

Один плюс один дорівнює три! Один плюс один дорівнює три! Один плюс один дорівнює три! Один плюс один дорівнює три! Один плюс один дорівнює три!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Тимченко Лариса
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)