• Моя Вінниця
  • Новини Вінниці
  • Культура
  • Літописи Руські, документи та зброю періоду козацтва, колекцію ювілейних монет можна побачити на виставці "Демократичні традиції в Україні"

Літописи Руські, документи та зброю періоду козацтва, колекцію ювілейних монет можна побачити на виставці "Демократичні традиції в Україні"

06.09.10 11:54 2363 0

Виставка розпочала свою роботу у Вінницькому обласному Краєзнавчому музеї

Літописи Руські, документи та зброю періоду козацтва, колекцію ювілейних монет можна побачити на виставці "Демократичні традиції в Україні"

Літописи Руські, документи та зброю періоду козацтва, колекцію ювілейних монет, видання «Кобзар» 1918 року випуску. Все це та багато іншого можна побачити на тематичній виставці, яка розпочала свою роботу у Вінницькому обласному Краєзнавчому музеї. Вона отримала назву «Демократичні традиції в Україні». Стенди на експонати, які на ній пердставлені дають можливість прослідкувати історію демократичного процесу на території нашої держави. Експозиція підготовлена секретаріатом Кабінету Міністрів України у співпраці з провідними вітчизняним науковцями та фахівцями Вінницького обласного Краєзнавчого музею. Своїми враженнями від побаченого ділиться Марія Бомбело.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Телеканал "Віта"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)