Юний піаніст Павло Колесников підкорив вінничан

07.10.10 09:49 5285

Молодий талант з Росії виступив у філармонії 5 жовтня. Вдячні слухачі довго стоячи аплодували музиканту.

Юний піаніст Павло Колесников підкорив вінничан

Лауреат численних конкурсів та просто сором’язливий та приязний юнак Павло Колесников спромігся своєю професійною та майстерною грою закохати у себе вінницьких поціновувачів класичної музики. Складну програму виконав юний віртуоз, учень 4-го курсу Московської державної консерваторії.

Юний піаніст Павло Колесников підкорив вінничан

Твором, що відкрив концерт, стала соната до-мінор Франца Шуберта. Кожен дотик юнака до клавіш був вивіреним та сповненим почуттів. Після такої класичної форми настала черга імпресіоністичної музики відомого французького композитора Клода Дебюссі, а саме першого зошиту його відомих „Образів”. Дебюссі втілив у музиці якнайтонші відтінки людських емоцій і явищ природи; вона витончена, вишукана, примхлива за мелодикою та колористичністю гармонії. Статичність музики Дебюссі та майже повна відсутність мелодії потребує неабиякої виконавської майстерності. Найвищим її ступенем є здатність змалювати барвистий простір, зміну нюансів та колорит цих п’єс – і Павло блискуче справляється з цим завданням!

Юний піаніст Павло Колесников підкорив вінничан

У другому відділенні 5 сонат Доменіко Скарлатті переносять нас у епоху бароко, сьогодні сонати іспанського композитора вважаються одними з самих оригінальних творів, будь-коли написаних для клавішних інструментів. Серед найбільш вражаючих рис цих творів барвистість дисонуючих гармоній і сміливі модуляції. Павло Колесников виразно передає багатство фактури сонат виконуючи перехрещення лівої і правої рук, репетиції, трелі та інші типи орнаментики. Пальці піаніста легко літають по клавіатурі даруючи насолоду вухам слухачів.

На завершення звучить твір Йоганнеса Брамса «Варіації на тему Паганіні» з його популярною темою. Технічно складний твір звучить у виконанні Колесникова вільно та осмислено. Та, після того як розтанули останні акорди, публіка не бажала відпускати Павла. Молодий піаніст грав ще, а вінницькі любителі класики дарували квіти та плескали у долоні, бажаючи парубкові значних музичних досягнень у майбутньому.
 

Фото

Юний піаніст Павло Колесников підкорив вінничан Юний піаніст Павло Колесников підкорив вінничан Юний піаніст Павло Колесников підкорив вінничан Юний піаніст Павло Колесников підкорив вінничан Юний піаніст Павло Колесников підкорив вінничан Юний піаніст Павло Колесников підкорив вінничан

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Тимченко Лариса
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)