Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті

12.03.11 03:15 6045 4

У стінах культурологічного центру ВУЗу відкрито виставку художньої фотографії "Зупиняючи мить"

Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті

Організаторами цієї події стали студенти-ентузіасти Анна Сізова, Костянтин Онофрейчук, Катерина Дідик, Олександр Дем’янів, Сергій Груць, методист Центру культурології і виховання студентів Людмила Мишанська, Кізімов Юрій Іванович – член Національної спілки художників України.

виставка художньої фотографії "Зупиняючи мить"

Членами оргкомітету було оголошено конкурс, і вже потім з надісланих робіт відібрано кращі. І, як результат – цікава добірка неординарних світлин різних напрямків – пейзаж, макро, жанр, street-foto тощо.

Участь у проекті мали змогу взяти всі, хто так чи іначе має відношення до навчального закладу – студенти, викладачі, співробітники. На відкриття виставки запросили справжніх митців художньої фотографії – членів міського клубу фотомистецтва „Обрій”; високу оцінку роботам дав Віталій Сіпко – член Національної спілки фотохудожників України та Міжнародної федерації фотомистецтва при ЮНЕСКО (AFIAP).

Експозицію вдалось зробити цікавою та різноплановою, уникнути шаблонності і повторів при відборі фотографій. У всіх глядачів, гостей, журналістів залишились тільки приємні враження після відвідання цього мистецького заходу, і є надія, що ми не востаннє завітали у цю виставкову залу ВНТУ.

Фото

Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті Неординарною подією закінчився учбовий день в Національному технічному університеті

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олег Волощук
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Iм'я*:
  Iм'я*:
  24-03-11, 20:31 | IP:91.218.89...
  Шоперы! ура! ура! ура!
 • 3. Ди
  Ди
  13-03-11, 10:01 | IP:195.114.158...
  С почином Вас!
 • 2. Без_надійна
  Без_надійна
  13-03-11, 07:58 | IP:82.145.210...
  Вітаю з успіхом!:)думаю,що це лише початок!
 • 1. Demianiv
  Demianiv
  12-03-11, 23:49 | IP:91.218.89...
  Дякую за таку гарну статтю!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)