"Мистецькі вихідні" продовжують дарувати радість та позитив вінничанам

25.07.11 14:18 2877

23 липня 2011 року на площі МПКіВ «Дружба народів» та ще 3-х майданчиках міста проходив проект Вінницької міської ради «Мистецькі вихідні».

"Мистецькі вихідні" продовжують дарувати радість та позитив вінничанам

Суботній вечір жителі та гості міста Вінниці проводили з молодіжним клубом «Connection». Останній – це клуб по інтересам молоді, але таким інтересам, які розвивають нашу духовність, природні навички та стимулюють творчому самовираженню та розвитку особистості. Молоді представники клубу працюють під гаслом: «Вчитися, працювати та розвиватися!!!»

Метою заходу стало висвітлення проблеми дозвілля серед підлітків, студентів та дітей шкільного віку, а також популяризації української інструментальної музики, народних танців та інших напрямків творчої самодіяльності.

Інструментальні та хореографічні колективи продемонстрували свою авторську та оригінальну музику, запальні танці та як звично для «Мистецьких вихідних» – конкурси та інтерактиви. Вінницька громада від малого до великого, максимально залучалася до дійства. Ніхто не залишився байдужим, адже громадська активність була настільки вибуховою, що 3 години творчого позитиву пройшли, як 3 хвилини.

По закінченню заходу вінничани подякували організаторам та із задоволенням чекають наступної мистецької суботи.

30 липня 2011 року, на площі Театральній відбудеться захід «Танці на Парижі», на площі Грушевського «Артшабаш», у МПКіВ «Дружба народів» «Козацькі забави.

Приходьте і проведіть разом з нами ваші «Мистецькі вихідні»!!!

Фото

"Мистецькі вихідні" продовжують дарувати радість та позитив вінничанам "Мистецькі вихідні" продовжують дарувати радість та позитив вінничанам "Мистецькі вихідні" продовжують дарувати радість та позитив вінничанам "Мистецькі вихідні" продовжують дарувати радість та позитив вінничанам "Мистецькі вихідні" продовжують дарувати радість та позитив вінничанам

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)