Чому необхідно вчасно та добросовісно сплачувати податки розповідатимуть діти

22.12.11 14:45 2353

Після перегляду мульфільму по продатки "Місто мрії" школярі пообіцяли, що стануть сумлінними платниками.

Чому необхідно вчасно та добросовісно сплачувати податки розповідатимуть діти

Переглянувши мультфільм про податки „Місто мрії” на великому екрані у кінотеатрі „Родина”, першокласники Вінницької фізико-математичної гімназії № 17 намалювали героїв мультфільму. У своїх роботах діти зобразили податкового інспектора Сан Санича Лелеку, його дітей Назарчика та Ганнусю, а також негативного героя – мишу Мишка, який хотів зруйнувати місто мрії, не сплачуючи податки. Податківці відзначили найкращі роботи і подарували переможцям принтера, шкільне приладдя та іграшки.

Голова комісії з проведення реорганізації ДПА у Вінницькій області Ірина Зленко, вітаючи юних митців, побажала їм долати нові вершини у навчанні, а також стати гідними громадянами своєї країни.

Школярі дали обіцянку Ірині Володимирівні, що обов’язково стануть сумлінними платниками в майбутньому, а поки що розкажуть своїм друзям та батькам про мультик та про те, чому сплачувати податки добросовісно і вчасно необхідно для нашої держави. Дехто із них, під враженням від мультфільму, навіть зізнався, що хоче в майбутньому стати податковим інспектором.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ МРР та ЗГ ДПА у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)