Наприкінці року деякі підприємства міста недоотримали кошти з міського бюджету, які мали надійти через Державне казначейство

30.12.11 18:53 2551 4

У казначействі «зависло» більше 27 мільйонів гривень

Наприкінці року деякі підприємства міста недоотримали кошти з міського бюджету, які мали надійти через Державне казначейство

Вже вдруге у місті повторюється ситуація, коли наприкінці року Державне казначейство не проводить платіжні доручення Вінницької міської ради. В результаті цього деякі підприємства, які виконували ті чи інші роботи на замовлення міської ради, не змогли отримати зароблені ними кошти та вчасно виплатити своїм працівникам зарплату. Всього у казначействі «зависло» більше 27 мільйонів гривень. З них кошти загального фонду міського бюджету у розмірі 1 222,5 тисяч гривень та спеціального фонду – більше 26 мільйонів гривень.

Наприкінці року міська влада закумулювала цей фінансовий ресурс у повному обсязі, аби виконати свої зобов’язання перед підрядними підприємствами. Ці кошти знаходились на єдиному казначейському рахунку. Ще два тижні тому було виставлено платіжні документи, але кошти Державним казначейством не були перераховані. На всі звернення від міської ради звучала відповідь – немає коштів. Схожа ситуація і в інших містах України.

«Прикро, що така ситуація склалась. Ми після свят будемо робити все, щоб її стабілізувати, але разом з тим ми маємо проблему, вирішення якої не залежить від нас. Це абсолютно поза межами наших повноважень. Ми розуміємо складнощі у державному бюджеті, але і ми як міська влада повинні виконувати свої фінансові зобов’язання вчасно», - коментує ситуацію міський голова Володимир Гройсман.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Анна Мельник
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Брут
  Брут
  03-01-12, 14:37 | IP:95.111.186...
  З інших джерел видати і сісти в тюрму за нецільове використання коштів
 • 3. Хома
  Хома
  31-12-11, 15:35 | IP:80.91.178...
  Хто хочє зробити-той працює,а хто не хоче шукає привід.Для людей,які сьогодні існують на злиденну зарплатню,зовсім не зрозуміло,чому мерія,яку Вони між іншим вибирали,робє силки та посилання на Держказначейство,замісь того,щоб знайти гроші з інших джерел і розрахуватись з людьми.
 • 2. Олександр
  Олександр
  31-12-11, 09:13 | IP:178.95.90...
  На відміну від попереднього коментаря, я погоджуюсь з поясненням В.Гройсмана, тому що знаю про те що бухгалтерія департаменту праці і соц. захисту, своєчасно подала розрахунки на виплати, але казначейство заборгувало за ДВА місяці 2011 року виплати чорнобильцям. Ми цю владу не обирали, тому не голодуємо і не пікетуємо, хай це роблять ті областя які за них голосували.
 • 1. Хома
  Хома
  31-12-11, 03:47 | IP:80.91.178...
  Треба писату правду і тоді вас часопис будуть люди читати.А правда в тому,що злиденним пілотно-реформованим медикам міста,видали по 200 грн авансу за грудень місяц.І після звернень в АП,міністерсво ОЗ, ще трохи добавили на кінець місяца,а решту обіцяють давати в січні.Дуже цікаво, а в нашій "маленький меріі", чиновникам зарплатню теж видають в три прийоми,з силкою на Держказначейство чи ні.І дуже не зрозуміло,чи за хліб і молоко,також будуть брати гроші з людей в три прийоми......

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)