SOS рятуйте наші гроші!

29.10.08 02:06 3340

Банки припиняють видавати кредити, депозити хто встиг – забрав до кризи, хто не встиг – вишикується в чергу до банківських кас.

SOS рятуйте наші гроші!

Тим часом почався споживчий бум та фантастично зріс попит на банківські сховища, де розчаровані черговою кризою українці почали зберігати кровно зароблені. Втім, для тих, хто не втрапив и кредитну халепу, а розвивав бізнес на власні кошти зараз влучний момент дешево купити нерухомість, розпочати новий бізнес або ж вкласти кошти у готовий, що виставлений на продаж.

Купуй, коли всі продають, а продавай, коли усі купують – ідеальний принцип, за яким варто жити у кризовий період. Насправді проблема лише в тому, що з одного боку стиль життя в кредит призвів до кризи неліквідності у вітчизняних банків, а з іншого – грошові матраси чорного налу у пересічних українців розхитують офіційну економіку країни, роблячи її некерованою і непередбачуваною . Золоті злитки розкуповують наче гарячі пиріжки, а отже не достатку у вільних коштах в країні немає. Біда лише в тому, що ці кошти самі ж українці не інвестують в рідну економіку, надаючи перевагу схованкам перед капіталовкладеннями. Що свідчить і про низьку фінансову культуру населення і про високий рівень невіри у стабільність країни.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)