Більше 118 мільйонів гривень від держави отримала Вінницька область на проведення медичної реформи

28.04.12 13:26 2106 4

Вінницька область отримала більше 118 мільйонів гривень державних субвенцій на здійснення медичної реформи.

 Більше 118 мільйонів гривень від держави отримала Вінницька область на проведення медичної реформи

Відповідно до постанов КМУ від 5 березня 2012 року № 204 та 210, Вінницькій області, як одному з пілотних регіонів України, надані субвенції з державного бюджету на підтримку реформування системи охорони здоров’я на 2012 рік.

 • Зокрема, для придбання медичного автотранспорту та обладнання для закладів охорони здоров’я м. Вінниці виділено 10,0 млн.грн.
 • На придбання медикаментів для забезпечення швидкої медичної допомоги - 11,584 млн.грн.
 • На придбання медичного обладнання (мамографів, рентгенологічного обладнання та апаратів ультразвукової діагностики) – 6,829 млн.грн.
 • На підтримку реформування системи охорони здоров’я первинної мережі, придбання обладнання та медичного автотранспорту - 90,0 млн.грн.

Управлінням охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації визначена потреба у вищезазначених засобах медичного призначення, медикаментах та автотранспорті, сформована заявка, яка погоджена з МОЗ України.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Людмила
  Людмила
  29-04-12, 03:22 | IP:77.121.99...
  На вулиці Першотравневий,де з поліклініки зробили доросло-дитячий венегрет з дорослого корпуса відсутні водосточні труба і вода вимиває стіні,крім того в деяких кабінетах відсутне централізоване водопостачання та водовідведення і стоять мойдодири,як в глухих селах.Но зато вивіскі нові установили збоку Першотравневоі і Козицькоі.І в дений стаціонар люди ходят і з своіми простинями та ліками.......А де шалені гроші і витрати на реформування первиноі ланки,о яких іде мова в даній статьі зовсім незразуміло.Гасла треба міняти"Медицина відлюдей"
 • 3. Олександр
  Олександр
  28-04-12, 18:37 | IP:178.95.112...
  На сторінках цієї газети були публікації де прозвітували майже кожна головний лікар, з новоутворених центрів медико соціальної допомоги, і не знаю як у всіх но моя головний лікар була зфотографована в своєму кабінеті після ремонту, тож хоч кабінети поремонтували за ті більше як 118 міліонів, потім машин куплять, щоб їздити на наради, і на тому гроші акінчаться, як завжди не дійшовши до людей.
 • 2. Павло
  Павло
  28-04-12, 17:08 | IP:91.214.137...
  А я то думаю..чого це вони так завзято "реформують" медицину...А там дивись ше щось треба "реформувати".Тілька біда в тім що наслідки будуть тяжкі від ваших так званих "реформ".
 • 1. Петро
  Петро
  28-04-12, 14:22 | IP:77.121.99...
  Дуже цікаво-де ці грошіі чому ніхто з горереформаторів не відзвітував перед виборцями.....Треба КРУ перевірити наявність цих грошей і довести до населення де гроші,як скорочують медзаклади,медиків і таке інше.Пока що сьогодні видно що медицина від людей-но не до людей.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)