На спрощенців очікують чергові зміни

01.10.12 13:16 2822

Верховна Рада розглядає проект Закону, яким вноситиметься ряд змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів.

На  спрощенців очікують чергові зміни

За словами авторів законопроекту, його розроблено за результатами проведеного системного аналізу практики застосування норм Податкового кодексу України з метою законодавчого унормування найбільш актуальних проблемних питань, подальшого спрощення адміністрування податків і зборів органами ДПС.

Серед іншого, законопроект спрямований на підтримку малого та середнього бізнесу. Зокрема, передбачається запровадження для „спрощенців” другої групи податковий період – календарний рік (замість календарного кварталу). Це дозволить скоротити кількість податкової звітності, документообіг, покращить рівень адміністрування єдиного податку.

Також передбачено скасування обмежень по критерію кількості найманих працівників для 5, 6 груп платників єдиного податку, що сприятиме створенню додаткових робочих місць. Також запропоноване зниження ставки єдиного податку для 5 та 6 груп з 7% і 10% до 5% і 7%, запровадження електронної форми заповнення заяви про перехід на спрощену систему оподаткування. Таким чином, законопроект спрямований на подальше удосконалення спрощеної системи оподаткування.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)