На Вінниччині податківці разом з підприємцями розглянули практичні питання застосування норм Податкового кодексу

17.10.12 12:25 3016

Днями в обласному центрі відбувся кущовий семінар для платників податків «Практичне застосування норм податкового законодавства України». У заході взяли участь понад 200 платників податків Вінницької, Хмельницької та Рівненської областей.

На Вінниччині податківці разом з підприємцями розглянули практичні питання застосування норм Податкового кодексу

Відкриваючи семінар, Президент АППУ Валентина Арбузова зазначила, що Асоціація платників податків України постійно працює над формуванням ефективних механізмів взаємодії бізнесу і влади для оптимального поєднання їх інтересів. Для цього Асоціація платників податків України проводить численні публічні заходи, семінари для платників податків, громадські слухання, дні Асоціації в різних регіонах України та багато іншого.

Президент АППУ Валентина Арбузова розповіла присутнім про основні цілі об’єднання: «Спрощення процедур ведення бізнесу шляхом удосконалення податкового законодавства для нашої організації є пріоритетним напрямком роботи. З початку року Верховна рада прийняла низку законів, у яких було враховано пропозиції, що надійшли від Асоціації платників податків. Ми і надалі розширюватимемо можливості прямої участі платників податків у розробці законопроектів. При цьому ми цілковито покладаємось на фаховість та професіоналізм працівників податкової служби. Адже розуміємо, що лише разом зможемо правильно, системно та компетентно працювати над тими питаннями, які на сьогодні є неоднозначними і не зовсім сприяють успішній підприємницькій діяльності.»

Голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк привітав учасників семінару та зазначив, що робота територіального відділення має величезне значення і для розвитку підприємництва, і для наповнення державного бюджету.

Голова ДПС у області Ірина Зленко подякувала Валентині Арбузовій за візит на Вінниччину і звернулась до присутніх суб’єктів господарювання: «Я бажаю вам сьогодні отримати повні та кваліфіковані відповіді на всі ваші запитання. І запевняю усіх, що розвиток підприємництва для податківців області є надзвичайно важливим завданням. Задля цього ми намагаємось завжди вчасно і якісно надавати платникам роз’яснення та комфортний сервіс. Горизонти нашої співпраці із Асоціацією платників податків я б окреслила як консолідацію зусиль справжніх фахівців своєї справи, а головне - небайдужих людей. Результатом такого конструктивного діалогу є понад 40 спільно напрацьованих пропозицій, які було враховано у новому законодавстві.»

Семінар складався з лекційної та практично-дискусійної частин. Під час першої частини були питання щодо сплати податку на додану вартість, податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, а також особливості податкового контролю в контексті Податкового кодексу. Під час практичної частини учасники семінару в режимі дискусії отримали багато відповідей на актуальні запитання.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)