Бажаєте змінити податкову політику? Пропонуйте як!

22.10.12 12:13 2527

Протягом наступних двох років податкову службу лібералізуватимуть.

Бажаєте змінити податкову  політику? Пропонуйте як!

При цьому заходи з лібералізації податкової системи будуть запроваджуватися, в першу чергу, відповідно до побажань підприємців. Наразі податківці збирають відповідні пропозиції. Як запевняє головний податківець держави Олександр Клименко, особлива увага приділятиметься думці малого та середнього бізнесу саме в регіонах. Для цього в кожному районі будуть проведені комунікаційні сесії з місцевими підприємцями та громадськістю.

Окрім цього, у приміщеннях органів ДПС та Центрів обслуговування платників податків встановлюються спеціальні скриньки, в яких платники зможуть залишати свої побажання та пропозиції. Також в рамках проведення кампанії щодо збору та узагальнення пропозицій для формування Програми лібералізації державної податкової політики очільники регіональних податкових органів проведуть виїзні "круглі" столи з громадськими організаціями, які представляють інтереси малого та середнього бізнесу. Пропозиції від представників бізнесу збиратимуться й на єдиному веб-порталі ДПС України sts.gov.ua "банер" Пропозиції щодо вдосконалення державної податкової політики”.

Кожному підприємцю держава надає унікальну можливість вдосконалити функціонування податкової системи з огляду на регіональну специфіку та ті проблемні моменти із адмініструванням податків, що виникають на місцях. Тож, шановні підприємці, не залишайтесь байдужими та висловлюйте свої ідеї, пропозиції та побажання.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)