Громадяни Калинівського району внесли до бюджетів плати за землю більше 1-го млн грн

24.10.12 08:00 2852

Громадяни Калинівського району, що на Вінниччині внесли до бюджетів плати за землю на третину більше ніж минулоріч

Громадяни Калинівського району внесли до бюджетів плати за землю більше 1-го млн грн

За інформацією управління оподаткування фізичних осіб ДПС у Вінницькій області впродовж січня–вересня 2012 року у Калинівському районі податківцями мобілізовано до місцевих бюджетів плати за землю з фізичних осіб у загальній сумі 1 млн. 458,8 тис. грн. Це на 332,4 тис.грн. або на 29,5 % більше ніж за аналогічний період минулого року. До відома: по області надходження з цього податку збільшились на 20,4 %.

Зауважимо, що при цьому помісячний розпис планових показників плати за землю з фізичних осіб по Калинівському району, який затверджено органами місцевого самоврядування на 9 місяців 2012 року в сумі 1 млн. 051,1 тис.грн., виконано на 138,8 %. Понад план надійшло 407,7 тис.грн.

Наразі працювати фахівцям Калинівського відділення Козятинської ОДПІ ще є над чим. Утім, тепер акцент своєї роботи вони зміщують на боржників – тих, хто своєчасно отримавши податкове повідомлення-рішення з податкової інспекції про внесення податку за встановленою формою, з тих або інших причин не здійснив сплати податку.

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)