Пенсії вінничани до Нового Року отримають

26.12.08 02:38 2370 2

Виплатити пенсії у грудні встигнуть. Так каже начальник головного управління Пенсійного Фонду України у Вінницькій області Микола Черненко.

Пенсії вінничани до Нового Року отримають

Утім, з пенсійними зборами, здається, таки недобір.

- За підсумками 11 місяців цього року ми перевиконали план власних надходжень на 62 млн. гривень, - каже Микола Черненко. - Проте 273 млн. гривень власних надходжень, запланованих на грудень поточного року, виконати не вдасться. Органи Пенсійного фонду в області очікують тільки 217 млн. гривень. Створено графік щоденних надходжень.

Вінниця – регіон дотаційний, забезпечуємо себе на 48%. І поповнювати пенсійний фонд нам допомогають Одеська, Запорізька області та Київ. А через фінансову кризу очікується, що надходження в цих регіонах зменшаться. Чиновники ж покладаються на уряд, кажуть, що він не допустить заборгованості з виплати пенсій.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Андрій
  Андрій
  05-01-09, 12:28 | IP:80.91.178...
  Ця людина заслуговує великоі поваги.Бо він сказав і він виконав.І дійсно всі пенсіонери області отримали своєчасно пенсіі.І це не перший раз,як слова Черненко,дійсно виконуються,а утворений ним пенсійний фонд,відкрито і прозоро працює.
 • 1. Іван
  Іван
  26-12-08, 05:23 | IP:89.21.79...
  Як що би так, як працює Пенсійний фонд у Вінницькій області,працювали інши ланки державного управління,то ще можно було би оцінувати роботу ОДА на добре.Так тримати !

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)