"Хмільні" новації 2013-го

15.01.13 18:00 2544

З приходом нового року відбулось ряд змін в податковому законодавстві, зокрема, щодо збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

"Хмільні" новації 2013-го

Відтак справляння цього збору регламентується не відповідним Законом, а "Перехідними положеннями" Податкового кодексу України. Платниками збору є всі суб'єкти підприємництва (за виключенням "спрощенців"), які реалізують в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольні напої та пиво. Виробники ж цієї продукції платитимуть збір лише у разі продажу пива та алкоголю в роздрібній торгівлі безпосередньо споживачам.

Нараховується збір в розмірі 1,5% від виручки (товарообороту, одержаного на всіх етапах реалізації в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольних напоїв та пива, у тому числі за операціями, що не передбачають оплати у грошовій формі) та сплачується на спеціальний рахунок центрального органу виконавчої влади, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, щомісяця у строки, визначені для місячного звітного періоду. Третина суми збору (15%) направляється на розвиток хмелярства, решта (85%) - на розвиток виноградарства і садівництва.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)