З початку року підприємства – платники єдиного податку внесли майже 7,5 млн грн

26.02.13 09:00 2057

Як свідчить щоквартальний аналіз, проведений фахівцями ДПС у Вінницькій області простежується позитивна динаміка щодо нарахування та сплати єдиного податку юридичними особами–спрощенцями.

З початку року підприємства – платники єдиного  податку внесли майже 7,5 млн грн

Так, якщо впродовж I кварталу 2012 року надійшло 4,5 млн. грн. цього податку, у II та ІІІ кварталі – 6,3 млн. грн. та 8,3 млн. грн. відповідно, то вже впродовж IV кварталу минулого року розмір надходжень сягнув 9 млн. грн. Відтак, загальна сума єдиного податку, внесена до бюджетів підприємствами – спрощенцями у 2012 році перевищила 28 млн. грн..

Як зазначають аналітики, зростання надходжень єдиного податку з юридичних осіб протягом 2012 року відбулося, насамперед, завдяки позитивному впливу змін у законодавстві у частинні застосування суб’єктами малого бізнесу спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. У наслідок, чого збільшилась кількість представників малого та середнього бізнесу, які обрали спрощену систему оподаткування, зросли обсяги їхньої виручки, середньоспискова чисельність найманих працівників тощо.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)