Впродовж 2013 року авансові платежі з податку на прибуток будуть сплачувати понад 600 підприємств Вінницької області

21.03.13 11:23 3572

Про це повідомив перший заступник голови ДПС у Вінницькій області Володимир Ліщенко.

Впродовж 2013 року авансові платежі з податку на прибуток будуть сплачувати понад  600 підприємств Вінницької області

Зокрема, він зазначив, що за підсумками фінансово-господарської діяльності 2012 року до сплати на березень задекларовано понад 24,7 млн. грн. авансових внесків податку на прибуток. Про них прозвітував 661 суб’єкт господарювання, який спрацював з прибутком не менше 10 млн.грн. Зазначена кількість на 256 платників більша, проти аналогічних декларацій з податку на прибуток, поданих за підсумками фінансово-господарської діяльності 9 місяців 2012 року.

Посадовець нагадує, що авансові внески податку на прибуток запроваджено Законом України від 05.07.12 №5083-VI „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби і у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні”. Отож, починаючи з березня 2013 року підприємства з прибутком не менше 10 млн. грн. сплачуватимуть щомісяця 1/12 частину нарахованого за минулий рік податку. У випадку, якщо підприємство протягом кварталу показує збиток, воно може подати заяву, зробити перерахунок і буде до кінця року звільнено від сплати авансових платежів.

Принагідно, Володимир Ліщенко акцентує увагу платників податку на прибуток що останній день сплати авансового внеску податку на прибуток припадає на 29 березня звітного року. При цьому, просить не забувати вінницьких суб’єктів господарювання, що з початку цього року діють нові реквізити бюджетних рахунків для сплати авансових внесків з податку на прибуток. Вони розміщені на субсайті ДПС у Вінницькій області (розділ: „”Головна”/„Бюджетні рахунки”/”Реквізити рахунків для сплати авансових внесків для сплати податку на прибуток”), у Центрах обслуговування платників податків та у податкових органах за місцем обслуговування.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)