На Вінниччині до Єдиної системи обробки даних Міндоходів України приєднано майже 600 одиниць касової техніки

08.05.13 11:03 2228

Наразі вона має змогу формувати електронну касову стрічку і автоматично передавати дані про проведені розрахунки на спеціальний сервер Міндоходів.

На Вінниччині до Єдиної системи обробки даних Міндоходів України приєднано майже 600 одиниць касової техніки

Про це повідомив перший заступник голови ДПС у Вінницькій області Володимир Ліщенко.

Відтепер, як наголошує високопосадовець, у підприємців – власників таких РРО, завдяки новим прогресивним технологіям, з’явилась можливість заощаджувати не лише кошти, а й дорогоцінний час. Адже їм тепер подавати щомісячну звітність не потрібно. Решті підприємців Вінниччини, які застосовують касові апарати, необхідно або доопрацювати діючу розрахунково-касову техніку шляхом приєднання до неї відповідних модемів, або подбати про придбання нової, яка створює електронну касову стрічку.

Наразі Володимир Ліщенко закликає представників бізнесу оперативно звертатись до сервісних центрів з приводу купівлі або модернізації парку апаратів. Окрім того нагадує, що адаптаційний період, відведений на цей процес, під час якого штрафи за відсутність електронної стрічки не застосовується, спливає 1 липня. А ще підкреслює, що запровадження такого сервісу значно знизить корупційні ризики за рахунок зменшення прямого спілкування представників бізнесу зі співробітниками підрозділів моніторингу грошових операцій Міндоходів України.

Ми ж нагадуємо, що з повним переліком моделей реєстраторів розрахункових операцій, які відповідають вимогам діючого законодавства та включені до Державного реєстру, можна ознайомитися на інформаційному порталі органів ДПС.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)