Об’єднання податкової та митниці не спричинить збільшення кількості перевірок

05.06.13 12:33 2195

Про це повідомила в.о. начальника ГУ Міндоходів області Ірина Зленко під час проведення "круглого столу” з представниками бізнесу, громадських організацій та засобів масової інформації регіону.

Об’єднання податкової та митниці не спричинить збільшення кількості перевірок

 "Наразі на Вінниччині майже втричі зменшено кількість планових перевірок, - каже Ірина Зленко. Стосовно позапланових – то понад 35% з них ініціювали платники - у зв’язку з реорганізацією, банкрутством або зняттям із обліку. Майже половину проведено за наслідками перевірок інших платників податків або отримання податкової інформації виявлено факти, що свідчать про можливі порушення платником податків податкового, валютного та іншого законодавства”.

Загалом в міністерстві об’єднуються функції податкового та митного аудиту. Це означає, що зменшиться кількість візитів контролерів на підприємство. Ще один шлях підвищення ефективності Ірина Зленко вбачає в запровадженні Електронних перевірок. Тобто, відвідувати підприємство та відволікати керівника та бухгалтера перевіряючі не будуть, перевірки будуть проводитися в режимі он-лайн.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)