На Вінниччині через Інтернет звітує третина касових апаратів

01.07.13 12:53 2000

Це 2060 одиниць реєстраторів розрахункових операцій, які формують електронну касову стрічку і автоматично передають дані про проведені розрахунки на спеціальний сервер Міндоходів.

На Вінниччині через  Інтернет звітує третина касових  апаратів

Цим самим  реєстратори розрахункових операцій допомагають своїм власникам зберегти час та кошти на паперовий документообіг. Крім того – мінімізувати особисте спілкування з працівниками підрозділів Міндоходів.

Загалом у Вінницькій області зареєстровано 6579 реєстраторів розрахункових апаратів. Вони фіксують готівкові операції 3270 суб’єктів господарювання регіону. Наразі на 1091 юридичних осіб припадає 3624 апаратів, а на 2179 фізичних осіб-підприємців - 2955 РРО.

Особливою активністю вирізняються бізнесовці, що перебувають на обліку у Могилів-Подільській, Козятинській та Крижопільській ОДПІ. Тут персоніфіковано 69, 42 та 40 відсотків усіх РРО відповідно

Нагадаємо, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 26.04.13 №82 затверджено новий Державний реєстр РРО з переліком сучасних моделей РРО з вбудованими модемами або в комплекті з модемами, які дозволені до використання у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Детальну інформацію щодо запровадження передачі даних в електронному вигляді суб’єктами господарювання до органів доходів і зборів можна отримати за посиланням: http://minrd.gov.ua/pro-minrd-ukraini/struktura-/aparat/18-departament-rozvitku-it--elektronni/povyidomlennya/povidomlennya/98076.html.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)