Вінниччина входить в сімку регіонів, де повністю погашено заборгованість по виплаті заробітної плати

06.07.13 10:17 1744 1

Вінниччина входить в сімку регіонів, де повністю погашено заборгованість по виплаті заробітної плати на комунальних підприємствах

Вінниччина входить в сімку регіонів, де повністю погашено заборгованість по виплаті заробітної плати

Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська 5 липня на засіданні Комісії з питань заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат з селекторним включенням керівництва областей.

погашено заборгованість по виплаті заробітної плати

Вінницьку область у селекторній студії представляли: заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації Марина Коваль, керівники підприємств-боржників спиртової галузі.

погашено заборгованість по виплаті заробітної плати

Підбиваючи підсумки за півроку, Наталія Королевська зазначила ряд позитивних тенденцій. «Практично на чверть (з 1826 до 1380) зменшилась кількість підприємств, на яких існує заборгованість із заробітної плати. Тобто, 446 підприємств повністю ліквідували борги», - зазначила Наталія Королевська. Крім того, за останній квартал борг державних підприємствах скоротився з 495 млн. грн. до 417 млн.грн.

погашено заборгованість по виплаті заробітної плати

Коментуючи ситуацію, що склалась в області, Любов Спірідонова підкреслила позитивну динаміку у питанні погашення боргів із заробітної плати на підприємствах усіх форм власності: «Сьогодні Вінниччина входить до п’ятірки областей, які мають найменшу заборгованість по зарплаті, всього на перше липня борг складає близько 11 млн.грн. З них 2млн.800тис. – зарплатні борги економічно активних підприємств, які можуть їх гасити і успішно це роблять, 6 млн. 800 тис – борги підприємств-банкрутів і 1млн 200 тис. грн. заборгованість підприємств спиртової галузі». Любов Спірідонова зазначила, що позиція обласної влади залишається незмінною : «Ми маємо все зробити, щоб розрахуватись з людьми, адже для них заробітна плата є основним засобом для існування та утримання родин».

погашено заборгованість по виплаті заробітної плати

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. 555
    555
    08-07-13, 10:24 | IP:192.81.249...
    Вінниччина також входить у сімку регіонів з найнижчою оплатою праці

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)