36 тисячам вінничан підвищать пенсії

29.07.13 04:53 2465 3

Пенсії за особливі заслуги

36 тисячам вінничан підвищать пенсії

Пенсійні надбавки чекають на українців, що мають особливі заслуги перед державою. Сьогодні таких шанованих людей на Вінниччині - близько 36-ти тис. Це майже десята частина всіх пенсіонерів області. Доплату їм почнуть нараховувати вже з липня. Подробиці у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Теги: пенсії
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Олександр -невідомо кому
  Олександр -невідомо кому
  29-07-13, 12:46 | IP:178.92.147...
  Шановний анонімний друже (IP:71.183.184...), мушу пояснити тобі що в державі Україна існує "Закон про мови", і всі державні службовці, та прирівнені до них зобов'язані спілкуватись державною мовою. У своєму житті, мені довелось проживати у такій державі як Швейцарія, де державна мова НІМЕЦЬКА, хоча дійсно там розмовляють і англійською,і французьскою, та іншими, є навіть і швейцарська, якої вони і самі не знають.Тож там шановний друже всі коментарі у інтернет- виданнях писались на німецькій мові. Ніхто не вважає що розмовляти російською, німецькою, чи англійською в Україні це кримінал, але чи зрозумієш ти мене якщо я продовжу цей коментар на німецькій чи польській мові?????
 • 2. Александру
  Александру
  29-07-13, 11:01 | IP:71.183.184...
  В Украине проживает свыше 130 наций и национальностей. 75 процентов населения разговаривает, пишет и читает по-русски. Каждый третий - этнический русский. Семьи переплетены. Никто не имеет права запрещать человеку общаться на том языке, на котором ему удобно. В США два государственых языка, но только в одном Нью-Йорке разговаривают на 200-х языках и диалектах. Никому и в голову не придёт сделать замечание по этому поводу. В противном случае это дискриминация по языковому признаку. Если вы считаете что русский в Украине, это криминал, тогда вам нужно переехать во Львов (как минимум). (там законы Украины не действую).
 • 1. Олександр
  Олександр
  29-07-13, 09:12 | IP:178.92.147...
  Інтервю, практично ні про що, звичайна показуха своєї роботи. Не висвітлено хто серед шанованих людей на Вінниччині, входить до тих 36-ти тис.??? Єдине що можна зрозуміти, це те що Лариса Дика, вже навчилась державної мови.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)