У зв'язку із застосуванням стимулюючого регулювання цін у «Вінницяобленерго» не виключають подорожчання тарифів

23.09.13 18:04 2559 3

Стимулююче регулювання - нововведення, яке передбачає державне регулювання цін.

У зв'язку із застосуванням стимулюючого регулювання цін у «Вінницяобленерго» не виключають подорожчання тарифів

"Вінницяобленерго" воно стимулюватиме до підвищення якості послуг та ефективної діяльності, аби скоротити неефективні витрати та забезпечити залучення інвестицій.

- Перехід обленерго на стимулююче регулювання можливий лише при відсутності заборгованості за електроенергію перед "Енергоринком" або наявності договорів про реструктуризацію такої заборгованості та в разі проведення оцінки активів згідно із відповідною методикою і позитивною рецензією Фонду державного майна звіту про оцінку, - каже генеральний директор "Вінницяобленерго" Юрій Касіч. - "Вінницяобленерго" на сьогоднішній день повністю відповідає усім проголошеним вимогам. Відповідну ліцензію плануємо отримати до 29 вересня цього року. Як одна з кращих компаній України, ми здійснимо перехід до стимулюючого регулювання з початку 2014 року.

За словами Юрія Касіча, переваги стимулюючого регулювання цін для споживачів електроенергії очевидні. Адже суттєво підвищиться якість та надійність послуг з енергопостачання та знизяться темпи зростання тарифів на електричну енергію.

З іншого боку, енергетики не гарантують, що у зв'язку з переходом на стимулююче регулювання вінничани оплачуватимуть електрику за старими цінами.

- Ми провели розрахунки, які показують, що перехід на стимулююче регулювання не повинно призвести до зростання цін для роздрібних споживачів, - говорить Юрій Касіч. - Але остаточне рішення з цього приводу прийматиме КНКРЕ (національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики - Авт.)

За словами Юрія Касіча, ні спрогнозувати, ні якимось чином вплинути на це рішення "Вінницяобленерго" не зможе.


 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ірина Жук
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. я
  я
  24-09-13, 10:13 | IP:91.124.38...
  идите ... сколько можна прикрыватся підвищенням якості послуг та ефективної діяльності. 20 лет все стимулируеете свои карманы!!
 • 2. МАКАР
  МАКАР
  23-09-13, 21:36 | IP:93.77.42...
  Хай раніше наведуть порядок з напругою,коли ми платимо за 220 вольт,а отримуємо тільки 190-200 вольт.І хто ці збитки буде нам покривати,а цє погорівши єлектроприлади і таке інше.
 • 1. Олександр
  Олександр
  23-09-13, 18:47 | IP:37.54.4...
  Перехід на стимулююче регулювання можливий лише при, УМОВІ ВИСОКОГО РІВНЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ. У нашому місті Вінниці рівень надання енергетичних послуг -ПОСЕРЕДНІЙ, - на протязі останньої неділі було близько П'ЯТИ відключень, не враховуючи різні перекоси, і переключення.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)