Вінницьким платникам ПДВ-автоматом відшкодовано 175 млн.грн.

24.09.13 09:39 1893 0

Про це інформує начальник ГУ Міндоходів у Вінницькій області Ірина Зленко.

Вінницьким платникам ПДВ-автоматом відшкодовано 175 млн.грн.

При чому, зауважує посадовець, ця сума постійно зростає. Якщо за 9 місяців 2012 року грошовими коштами на рахунки платників ПДВ повернули 125,8 млн. грн., то за аналогічний період цього року – на 49,2 млн. грн. більше. Разом із тим за 8 місяців 2013 року платники Вінниччини сплатили до загального фонду Державного бюджету 1 млрд. 52,3 млн.грн. податку на додану вартість, у т.ч. 513,4 млн.грн. із ввезення на територію України товарів та вантажів.

Зберігається позитивна тенденція і щодо збільшення кількості платників, які відповідають критеріям автоматичного бюджетного відшкодування. Сьогодні таких платників на Вінниччині – 8, тоді як у січні – серпні 2012 року право на автоматичне бюджетне відшкодування отримали лише 6 суб’єктів господарювання.

Ірина Зленко наголошує, що через недотримання одного з критеріїв, у переважній більшості – це коефіцієнт співвідношення розміру середньої заробітної плати працівника до розміру законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати, позбавили себе права на автоматичне бюджетне відшкодування 38 платників Вінницької області. Відтак, високо посадовець рекомендує суб’єктам господарювання більш ретельно дотримуватись усіх критеріїв, визначених пп.200.19.5 п.200.19 ст.200 Податкового кодексу України, для отриманням відшкодування податку на додану вартість у автоматичному режимі.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)