З 1 жовтня вінницькі суб’єкти господарювання розпочали перерахувати єдиний соціальний внесок на рахунки Міндоходів, відкриті в головних управліннях Держказначейства і станом на 22 жовтня сплатили 259 млн.156,7 тис.грн.

За його словами у підрозділах Міндоходів Вінниччини створили всі належні умови аби платники єдиного соціального внеску на місцях не відчули жодних незручностей від зміни адміністратора, в першу чергу під час подання звітності або сплати єдиного соціального внеску. Володимир Ліщенко зауважив, що у цьому питанні платники мають право вибору: звітувати на паперових носіях або у електронному форматі. Для тих, хто звітує на паперових носіях, у всіх Центрах обслуговування платників податків Вінниччини відкрито окремі вікна. Для платників, котрі обирають електронне звітування, необхідні лишень наявність електронного ключа, який Міндоходи надають безкоштовно, та відповідне програмне забезпечення. До речі, ознайомитися з електронними форматами та довідником формування xml-файлів він радить на веб-порталі Міністерства.

Принагідно Володимир Ліщенко додає, що отримати інформацію з питань адміністрування єдиного соціального внеску платники регіону можуть у будь-якому із 14 Центрів обслуговування платників податків або за телефоном кол-центру Міндоходів 0800-501-00-7.Переглядів: 3234
Поширень: 0