Апеляційне оскарження пом’якшить наслідки перевірки та встановить істину

28.10.13 11:17 1814

20% від загальної кількості розглянутих рішень приймається на користь платника

Апеляційне оскарження пом’якшить наслідки перевірки та встановить істину

Наївно сподіватися, що всі представники бізнесових структур чи пересічні громадяни беззаперечно та сумлінно виконуватимуть свій конституційний обов’язок – віддавати частину власних коштів у вигляді податків до державної скарбниці для подальшого розвитку та функціонування держави.

Отож, органи доходів і зборів за наслідками проведення документальних перевірок донараховують незадекларовані податки чи збори та виносять рішення про застосування фінансових санкцій за податкові правопорушення.

Втім, бізнесове середовище не завжди згідно з рішеннями контролюючого органу, й, відповідно, оскаржує нараховані податкові зобов’язання та фінансові санкції. Така ініціативність має певні результати, адже із 125 скарг, з якими звернулися платники до відділу адміністративного оскарження Головного управління Міндоходів у Вінницькій області впродовж 9 місяців 2013 року, 10 податкових повідомлень-рішень на загальну суму більш як 5 млн.грн. скасовано повністю, 18 податкових повідомлень-рішень – частково. Тобто, майже 20% від загальної кількості розглянутих рішень приймається на користь платника.

Втім, за розглядом скарг у режимі апеляцій нараховані документальними перевірками грошові зобов’язання не лише скасовують або зменшують, а й іноді - додатково збільшують. Так сталося у 18 випадках – внаслідок додаткової документальної перевірки у рамках апеляційного розгляду правомірності застосування фінансових санкцій платникам було додатково донараховано податкових платежів більш ніж на півмільйона гривень.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)