Міндоходівці Вінниччини на 44 відсотки скоротили кількість планових перевірок бізнесу

18.12.13 13:08 1481 0

Якщо впродовж січня-листопада попереднього року до плану-графіку проведення документальних перевірок було включено 135 підприємств регіону, то за аналогічний період 2013 року – всього 76 платників (без врахування філій).

Міндоходівці Вінниччини на 44 відсотки скоротили  кількість планових перевірок бізнесу

Про це у ході зустрічі з платниками податків області повідомив начальник ГУ Міндоходів у Вінницькій області Геннадій Федик.

Таке послаблення податкового тиску, підкреслює посадовець, не вплинуло на результативність, а навіть навпаки. Завдяки ретельному доперевірочному аналізу отриманої від платників податкової звітності, моніторингу фінансово-господарських ризиків, і як наслідок, відбору до перевірок лише потенційних порушників, сума донарахованих узгоджених податкових зобов’язань зросла майже удвічі. Загалом, за завершеними впродовж 11 місяців звітного року 146 плановими та 906 позаплановими перевірками суб’єктів господарювання-юридичних осіб, пред’явлено до погашення 146,4 млн.грн. проти 74,3 млн. грн. 2012 року.

Підсумовуючи тему, Геннадій Федик, зазначив, що така тенденція дозволяє констатувати – бізнес стимулює не стільки загроза застосування штрафних санкцій, скільки усвідомлення та прийняття позитивних змін, які відбулися на рівні держави протягом 2013 року, у сфері податкової, митної, інвестиційної політики. І відзначити це напередодні річниці Міністерства доходів і зборів є досить приємним моментом, наголосив посадовець.

Додамо, що у подальшому, підвищити якість і зменшити термін проведення аудиту міндоходівці планують за рахунок запровадження електронних перевірок. Зазначена ініціатива розпочне діяти із 1 січня 2014 року. Першими відчути переваги електронних перевірок зможуть платники, що використовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)