Роботодавці не поспішають добровільно віддавати зарплатню

14.04.09 02:33 2862

Тільки 48 з більш як 200 позовів, які були заявлені прокуратурою області щодо невиплати зарплати з початку 2009 року, були виконані добровільно.

Роботодавці не поспішають добровільно віддавати зарплатню

Тобто роботодавець віддав працівнику заборговану зарплату, не чекаючи рішення суду. Втім, загальна сума „мирових” 73 тис. грн., тоді як з початку року обласною прокуратурою було заявлено позовів щодо виплати зарплатні на 2 млн. 129 тис. грн.

- Станом на 1 квітня задоволено 648 позовів на загальну суму 1 млн. 661 тис. грн., - каже Олег Чайка, начальник відділу прокуратури області. – Ще 176 позовів у провадженні. Торік було задоволено тільки 24 позови. У Вінниці найбільше позовів – по Замостянському району, це пов’язано із ситуацією на Вінницькій підшипниковій компанії.

На сьогодні збільшилась кількість кримінальних справ, порушених органами прокуратури у сфері нагляду за додержанням законодавства про працю. Якщо станом на 25 березня таких було 35, то вже 1 квітня - 56. За словами Олега Безтелесного, прокурора відділу прокуратури області, справи стосуються і невиплаченої зарплати, і зарплати в конвертах. Також Олег Безтелесний каже, що керівників, які платять зарплату у конвертах, нині виявляють більше. Крім того, станом на 1 квітня прокуратурою опротестовано 59 незаконних актів та внесено 297 приписів і подань.

Наприкінці березня борг із виплати зарплатні на Вінниччині склав 29,8 млн. грн., з них – 19,9 млн. грн.. – на економічно активних підприємствах.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)