Вінницька область претендує на статус годувальниці

10.04.14 16:15 2413

Акцент на харчовій промисловості зробив область третьою в державі з виробництва продовольчих товарів

Вінницька область претендує на статус годувальниці

За обсягами виробництва продовольчих товарів народного споживання Вінницька область займає третє місце в Україні. Таку інформацію подає прес-служба Вінницької облдержадміністрації. Основою промислового сектору області, за їхніми даними, складають 330 підприємств. В структурі промисловості переважає харчова промисловість (53,3%) та енергетика (27,1%).

Розвиток промислового потенціалу області пов'язаний зі сприятливим інвестиційним кліматом Вінниччини а також її зручним «транзитним» розташуванням, переконані в ОДА.

Прикладом інвестиційної привабливості регіону в облдержадміністрації називають спорудження в Ладижині величезної птахофабрики, проектною потужністю 440 тисяч тон м’яса птиці на рік. Компанія ВАТ «Миронівський хлібопродукт» (ТМ «Наша ряба») інвестувала в будівництво 1,5 мільярди доларів США. Перша черга комплексу введена в 2012 році. Запущено олійноекстракційний, комбікормовий заводи та елеватор. У 2014 році планується до пуску друга лінія виробництва – на 110 тисяч тонн курятини. У 2015 році птахокомплекс почне працювати на повну потужність. Реалізація проекту передбачає створення близько 10 тисяч нових робочих місць.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)