В минулому році 627 громадян незаконно користувалися податковою соціальною пільгою

01.07.14 11:32 1330 0

Відтак, такі порушники мають не лише повністю погасити суму недоплаченого податку з доходів фізичних осіб, а й штраф у розмірі 100 відсотків суми недоплати.

В минулому році 627 громадян незаконно користувалися податковою соціальною пільгою

Повідомлення про наявність порушень застосування податкової соціальної пільги вручено податківцями Вінниччини 557 роботодавцям. Їх проінформовано про 627 платників, які користувалися протягом 2013 року податковою соціальною пільгою більш як за одним місцем роботи.

Відтак, такі порушники мають не лише повністю погасити суму недоплаченого податку з доходів фізичних осіб, а й штраф у розмірі 100 відсотків суми недоплати. Лише після цього громадянин зможе знову подати заяву на застосування податкової соціальної пільги за одним із місць отримання заробітної плати.

Нагадаємо, що на суму податкової соціальної пільги зменшується сума оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати.

Порядок інформування роботодавців платника податку про наявність порушень застосування податкової соціальної пільги, позбавлення платника податку або про відновлення його права на податкову соціальну пільгу затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 27 січня 2014 року N 86.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)