На Вінниччині кількість власників електронного підпису щомісячно зростає майже на 1900 осіб

21.07.14 14:42 1505 0

Загалом з початку 2014 року у відділі реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Вінницькій області зареєстровано близько 12 тисяч користувачів електронного цифрового підпису.

На Вінниччині кількість власників електронного підпису щомісячно зростає майже на 1900 осіб

Загалом з початку 2014 року у відділі реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Вінницькій області зареєстровано близько 12 тисяч користувачів електронного цифрового підпису. Про це говорить в.о. начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області Мирослав Продан. Більшість із них – це ті, хто перебувають на обліку у Вінницькій та Жмеринській ОДПІ. На них припадає понад 26 та майже 25 відсотків із загальної кількості.

Посадовець констатує зростання попиту на „електронні ключі”. Так минулоріч до трьох пунктів реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів, які діють при Вінницькій, Жмеринській та Крижопільській ОДПІ, щодня приходило близько 100 користувачів. У звітному році ця цифра зросла на чверть та сягнула близько 125 осіб.

Пов’язує це Мирослав Продан, у першу чергу, із збільшенням електронних сервісів і можливістю використання електронного цифрового підпису не тільки для подання податкової звітності та оформлення митних декларацій. Наразі за наявності електронного цифрового підпису в режимі он-лайн можна звітувати ще й до Пенсійного фонду та органів державної статистики. Підприємці мають змогу вести книгу обліку доходів та витрат в електронному вигляді, з якої за допомогою „електронного ключа” автоматично формують та направляють до органів Міндоходів податкову звітність..

Відтак, очільник міндоходівців Вінниччини ще раз наголошує на тому, що послуги електронного цифрового підпису – зручний та сучасний спосіб не тільки для спрощення документообігу у суб’єктів підприємницької діяльності, але й шанс застрахувати свою інтелектуальну власність будь-якому користувачу електронної пошти.

Додамо, з бланками документів, зразками їх заповнення, переліком необхідних для реєстрації документів і подальшого отримання безкоштовного ключа кожен платник податків може отримати на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД http://www.acskidd.gov.ua.     

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)