Вінничани висловили свої пропозиції змін до Податкового кодексу

29.08.14 11:01 1266 0

Концепцію реформування податкової системи винесли на обговорення громадськості майже місяць тому, діалог щодо неї досі триває і фіскальні органи наразі намагаються максимально дослуховуватися до думки громадськості.

Вінничани висловили свої пропозиції  змін до Податкового кодексу

Концепцію реформування податкової системи винесли на обговорення громадськості майже місяць тому, діалог щодо неї досі триває і фіскальні органи наразі намагаються максимально дослуховуватися до думки громадськості. Кожен бажаючий може взяти участь у цьому процесі, висловлюючи власні пропозиції.

Активні представники громадськості та бізнесу Вінниччини не стоять осторонь реформування податкового кодексу, бо розуміють – зараз, як ніколи, можливо спростити процедури нарахування, обчислення податків, звітності, проведення перевірок. Вони звернулися до ГУ Міндоходів із власними пропозиціями, які відомство вже передало керівництву Державної фіскальної служби. Зокрема просять: переглянути деякі положення реформування аграрного сектору; розширити коло платників військового збору, додавши до нього підприємців спрощенців, юридичних осіб і тих, хто перебуває на загальній системі оподаткування; скасувати мораторій на перевірки, оскільки без контролю нечесний бізнес вивести з тіні не вдасться.

В. о. начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області Мирослав Продан наголошує, що участь громадськості в обговореннях – надзвичайно важлива. Адже Кодекс створений саме для регулювання діяльності бізнесу, для наповнення бюджетів, для подальших видатків з казни на медицину, освіту, екологію, культуру, а це стосується кожного свідомого громадянина.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ГУ Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)