У економіку міста протягом І півріччя 2009 року інвестовано більше 82 млн. доларів

14.08.09 12:17 2655

Рішенням виконкому міської ради від 12.03.2009 р. № 538 затверджено «Положення про порядок залучення інвестицій в економічний та соціальний розвиток міста».

У економіку міста протягом І півріччя 2009 року інвестовано більше 82 млн. доларів

За даними управління економіки та інвестицій міської ради, з початку року укладено 13 інвестиційних угод щодо участі замовників з будівництва (реконструкції) об’єктів містобудування різного призначення у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (ТОВ «Бригантина-В», «Хаєті», «Южметехпром», «Торговельний центр «МАКИ», «Барлінек Інвест», «Інвест-Регіон», «Прайдсистем», «МП Юлія», «Вінницябуд», ВКФ «Аргон», КПФ «Агропромшляхбудіндустрія»).

Укладена Угода про наміри щодо здійснення реконструкції лівобережної ділянки набережної річки Південний Буг з Всеукраїнською благодійною організацією «Благодійний фонд Петра Порошенка». Орієнтовна сума інвестицій складе близько 33 млн. грн.

В місті триває процес надходження іноземних інвестицій. За оперативними даними з початку процесу інвестування станом на 1 липня в економіку міста надійшло 82,2 млн. дол. США, що у розрахунку на одну особу складає 224,9 дол. Іноземні інвестиції вкладені у 90 підприємств міста.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)