Фіскальна служба Вінниччини ініціювала створення сайту на підтримку бізнесу

13.03.15 10:54 2563

 Фіскальна служба Вінниччини ініціювала створення сайту на підтримку бізнесу

Новий інформаційний ресурс на підтримку бізнесу запрацював за ініціативи фіскальної служби Вінниччини спільно із Кадровою і Громадською радами при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Вінницькій області. Приклад вінничан поширять Україною.

Сайт http://vector.vpv.in.ua було презентовано на засіданні колегії фіскальної служби Вінниччини за участі керівників області й міста, передає Укрінформ.

«На сайті розміщуватиметься найсвіжіша  й найактуальніша інформація, що стосується податкового і митного законодавства. Тут у простій формі подаватимуться роз’яснення новацій і є можливість отримати консультації фахівців», - констатував керівник обласної фіскальної служби Мирослав Продан.

Наповнюватимуть ресурс громадські активісти, що задіяні у Громадській раді та Кадровій раді. Користувачі зможуть поділитись досвідом, сформувати запитання до фахівців з бухгалтерського обліку, аудиторів, приєднатись до профільної спільноти через яку можна скерувати інформаційні запити з конкретних питань вінницьким фіскалам.

Ініціатори створення сайту переконані – відкрита та прозора робота сприятиме покращенню інвестиційного клімату регіону, зробить роботу бізнесу комфортнішою.

Ресурс розрахований на платників податків Вінниччини, але й платники із інших територій можуть скористатись досвідом і навіть запровадити його у себе в регіоні.

Довідково.  Минулоріч Вінницька область посіла 4 місце в Україні за показниками сум, які вдалося спрямувати до загального фонду державного бюджету. А вже за 2 місяці 2015 року вдалося мобілізувати до державної скарбниці понад 386 мільйонів гривень, до місцевої – більше 366 мільйонів гривень. У березні, за словами посадовця, фіскальна служба Вінниччини повинна зібрати до бюджетів 250 мільйонів гривень. Окрім того, зміни податкового законодавства принесуть додаткові надходження: до прикладу, від акцизного податку місцева казна збагатіє приблизно на 120 мільйонів гривень, податок на нерухомість додатково поповнить казну на 15 мільйонів, податок на прибуток на 31 мільйон гривень. 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)