Додатковий імпортний збір на Вінниччині поповнив держбюджет приблизно на 30 млн. грн.

15.04.15 16:20 2099

Додатковий імпортний збір на Вінниччині поповнив держбюджет приблизно на 30 млн. грн.

Загалом цьогоріч  Вінницька митниця перерахувала до держказни понад 310 мільйонів гривень. Про це повідомив керівник відомства Олександр Савчук під час засідання круглого столу з представниками Громадської ради при ГУ ДФС України у Вінницькій області, керівниками підприємств та декларантами.

Обговорили на зустрічі також виконання норм закону №73-VIII від 28.12.2014 «Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року і питання забезпечення повноти оподаткування та достовірності декларування.

Спілкуючись із митниками представники підприємств-товаровиробників запропонували розширити перелік життєвонеобхідних товарів або звільнити суб’єктів від сплати імпортного збору за сировину, яка відсутня в Україні. Також присутні вирішили забезпечувати належну взаємодію митниці, Громадської ради при ГУ ДФС України у Вінницькій області, керівників підприємств, декларантів, брокерів аби забезпечувати повноту і достовірність декларування, підтримання комфортних умов для ведення бізнесу сумлінними платниками податків.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)