Сергій Тігіпко: «На найближчий час потрібен курсовий коридор 7,65-7,9 грн. за долар»

15.09.09 11:47 2778

«Для забезпечення стабільного курсу гривні досить усвідомлених та скоординованих дій органів влади», – заявив політик Сергій Тігіпко.

Сергій Тігіпко: «На найближчий час потрібен курсовий коридор 7,65-7,9 грн. за долар»

Сергій Тігіпко: «На найближчий час потрібен курсовий коридор 7,65-7,9 грн. за долар»Головна проблема, на його думку в тому, що влада майже нічого не зробила для подолання кризи. «Більше того, різкі заяви наших політиків сприяли відтоку капіталу з країни. При цьому внутрішні інвестиції та внутрішнє кредитування майже завмерли. Все це не дає економіці шансу на розвиток. А при застої в економіці складно розраховувати на стабільний курс національної валюти», – каже Сергій Тігіпко.

Він вважає, що для стабілізації гривні необхідно повернутися до практики «валютного коридору». На думку Тігіпка, на найближче півріччя необхідно встановити коридор на рівні 7,65-7,9 грн. за долар. «Я вважаю, що потрібно тимчасово відновити обов’язковий продаж експортерами 50% валютної виручки. Нацбанк недоотримає частину валюти в свої резерви, але ми стабілізуємо гривню. Але мені здається, що наше керівництво не розуміє значення адміністративного впливу на ринок в умовах кризи. Це нормальні кроки, їх всі країни роблять. Наші управлінці дуже слабкі. Якщо опозиція і влада не можуть домовитися між собою, потрібно змінювати і тих, і інших», – заявив Сергій Тігіпко.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Сергія Тігіпка
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)