"Миронівський хлібопродукт" інвестує більше 1 млрд дол. в будівництво птахофабрики у Вінниці

17.09.09 08:07 8604

Один з найбільших українських виробників м'яса птиці - ВАТ "Миронівський хлібопродукт" - планує вкласти більше 1 млрд дол. в будівництво птахофабрики у Вінниці потужністю 400 тис. т на рік.

"Миронівський хлібопродукт" інвестує більше 1 млрд дол. в будівництво птахофабрики у Вінниці

Про це повідомив 16 вересня на прес-конференції голова правління компанії Юрій Косюк, передає кореспондент РБК-Україна. До реалізації проекту планується приступити в кінці 2010 р. В даний час ведуться підготовчі роботи.

Будівництво фабрики вестиметься в чотири стадії. До 2013 р. планується запустити першу чергу вартістю близько 400 млн дол. і потужністю 100 тис. т м'яса на рік. Підприємство також випускатиме комбікорм і інкубаційні яйця. Термін реалізації всього проекту оцінюється в 5-7 років, окупність 10 років, дохід на інвестиції 25%.

Ю.Косюк відзначив, що компанія має намір будувати підприємство в основному за власні кошти. Щорічно компанія має приблизно 200 млн дол. для вкладень.

В даний час "Миронівський хлібопродукт" експлуатує чотири птахофабрики. Найбільша з них - ЗАТ "Миронівська птахофабрика" - потужністю 200 тис. т - знаходиться в Каневі (Черкаська обл.).
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:РБК-Україна
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)