Сьогодні відбулася друга частина першого у місті відкритого аукціону з продажу земельних ділянок комунальної власності під індивідуальну житлову забудову вздовж ставу «Поділля». Під час сьогоднішніх торгів вдалося продати шість ділянок та виручити 2 млн. 852 тис. грн. Загалом же за два дні аукціону продано 14 ділянок, завдяки чому міський бюджет поповнено на 6 млн. грн.

20 травня було продовжено аукціон з продажу земельних ділянок на березі ставу «Поділля». В перший день торгів вдалося продати 8 ділянок, ще на дві - не було покупців.

В результаті торгів вдалося залучити до міського бюджету 3 млн. 146 тис. грн. Сьогодні було продано ще шість ділянок.

За результатами двох днів відкритих торгів по продажу перших 14 ділянок біля ставу «Поділля» до бюджету міста залучено 6 мільйонів гривень

Завдяки продажу шести ділянок вдалося залучили до бюджету міста ще 2 млн. 852 тис. грн. «Ті ділянки, які не продані через відсутність бажаючих купити, будемо повторно виставляти на аукціон, - розповідає директор департаменту комунальних ресурсів міської ради Ігор Шутак. - Міська рада, як розпорядник цих земельних ділянок, в певній мірі задоволена результатом проведення торгів. І головне навіть не фінансовій бік питання, хоча це теж дуже важливо, а сам факт проведення першого в місті Вінниці публічного і відкритого для всіх аукціону з продажу вільних земельних ділянок для житлових потреб і зацікавленість, яку ми побачили від людей. Також ця територія, яка матиме конкретного власника, буде розвиватися. Відтак, значно підвищиться привабливість інших ділянок цієї території через те, що поступово буде освоюватися територія власниками, які вчора і сьогодні брали участь в аукціоні».

земельні ділянки біля ставу Поділля у ВінниціПереглядів: 3952
Поширень: 0