Сергій Тігіпко: «Країні потрібен антикризовий бюджет»

23.09.09 10:27 2271

«Уряд має намір витратити на інвестиції тільки 10% від запланованих на майбутній рік 325 млрд грн видатків держави. Більша частина бюджетних витрат піде на зарплату бюджетникам та різноманітні соціальні виплати»

Сергій Тігіпко: «Країні потрібен антикризовий бюджет»

Так політик Сергій Тігіпко прокоментував запропоновану урядом структуру видатків головного фінансового документу країни на майбутній рік.

На його думку, антикризовий бюджет повинен виглядати зовсім не так. «Інвестиції в інфраструктуру, розвиток енергоощадних технологій, стимулювання малого та середнього бізнесу, розвиток виробництва, орієнтованого на випуск імпортованої нині продукції, – прямий шлях до посилення конкурентоздатності країни», – сказав Сергій Тігіпко. Він нагадав, що США вдалися до активної емісії долара заради пожвавлення економіки.

«Складається враження, що наша влада сподівається пересидіти кризу, поки економіка відновиться сама по собі. Але чудес не буває. Із заниженим показником бюджетного дефіциту – 3,7% ВВП та відсутністю інвестиційної політики, ні про яке зростання економіки не може бути мови», – вважає політик.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Сергія Тігіпка
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)