Сергій Тігіпко: «Країні потрібен антикризовий бюджет»

23.09.09 10:27 2019 0

«Уряд має намір витратити на інвестиції тільки 10% від запланованих на майбутній рік 325 млрд грн видатків держави. Більша частина бюджетних витрат піде на зарплату бюджетникам та різноманітні соціальні виплати»

Сергій Тігіпко: «Країні потрібен антикризовий бюджет»

Так політик Сергій Тігіпко прокоментував запропоновану урядом структуру видатків головного фінансового документу країни на майбутній рік.

На його думку, антикризовий бюджет повинен виглядати зовсім не так. «Інвестиції в інфраструктуру, розвиток енергоощадних технологій, стимулювання малого та середнього бізнесу, розвиток виробництва, орієнтованого на випуск імпортованої нині продукції, – прямий шлях до посилення конкурентоздатності країни», – сказав Сергій Тігіпко. Він нагадав, що США вдалися до активної емісії долара заради пожвавлення економіки.

«Складається враження, що наша влада сподівається пересидіти кризу, поки економіка відновиться сама по собі. Але чудес не буває. Із заниженим показником бюджетного дефіциту – 3,7% ВВП та відсутністю інвестиційної політики, ні про яке зростання економіки не може бути мови», – вважає політик.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Сергія Тігіпка
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)