Днями відбулося засідання Громадської ради ГУ ДФС у Вінницькій області. Розпочалося воно, як зазвичай, із затвердження порядку денного та регламенту роботи. Голова Громадської ради Юрій Захарчук проінформував присутніх про напрацювання, які вдалося виконати із часу останнього засідання. Фахівці обласної фіскальної служби зі свого боку розповіли про роботу відомства.

Зокрема, начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій та фактичних перевірок Роман Насадюк спілкувався із представниками громадськості стосовно обов’язкового застосування РРО для платників єдиного податку 3-ї групи. Він розповів, що на Вінниччині таких суб’єктів господарювання нараховується близько 10 тисяч.

На Громадській раді фіскальної служби Вінниччини обговорювали застосування рєєстраторів розрахункових операцій

Наразі фіскали щовівторка та щоп’ятниці проводять навчання для платників, розповідають як правильно використовувати касові апарати та подавати звітність. Навчатимуть платників також у Центрах сервісного обслуговування РРО. Роман Насадюк зазначає, що наразі фіскальна служба відпрацьовує усі технічні моменти пов’язані із використанням РРО. Представники ж Громадської ради зазначають, що звернуться до ДФС із пропозицією дати більше часу на перехід до роботи із реєстраторами розрахункових операцій і дозволити робити це добровільно. Також вони проти застосування касових апаратів окремими категоріями підприємців, до прикладу таксистами чи продавцями ювелірних виробів.

На Громадській раді фіскальної служби Вінниччини обговорювали застосування рєєстраторів розрахункових операцій

На засіданні Громадської ради йшлося також про протидію тіньовому сектору економіки. Доповідав із цього питання начальник оперативного управління ГУ ДФС у Вінницькій області Віктор Сирватка. Посадовець зазначає, що наразі його підрозділ працює у рамках трьох великих всеукраїнських операцій: «Акциз 2015», «Нафтопродукт-2015» та «Рубіж». Але зараз функції податкової міліції обмежені, тому роботу проводять, здебільшого, із ризиковою групою підприємств.

На Громадській раді фіскальної служби Вінниччини обговорювали застосування рєєстраторів розрахункових операцій

Учасники Громадської ради обговорили й інші нагальні питання, проконсультувалися із фахівцями фіскальної служби і окреслили подальші напрямки роботи.Переглядів: 3202
Поширень: 0