З початку року вінницькі фіскали анулювали 4 ліцензії за продаж алкоголю і сигарет неповнолітнім

18.06.15 16:56 1684 0

З початку року вінницькі фіскали анулювали 4 ліцензії за продаж алкоголю і сигарет неповнолітнім

За вчинені порушення до підприємців застосували фінансові санкції на суму майже 75 тисяч гривень. Зокрема, двох ліцензій реалізаторів алкоголю та цигарок позбавили у травні.

Загалом, за порушення вимог Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» суб’єктам господарювання Вінниччини нарахували понад 935 тис. грн. фінансових санкцій. Із них – за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін − 48,728 тис. грн.; торгівлю алкоголем і цигарками без ліцензії − 659,336 тис. грн.; за зберігання (реалізацію) алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку − 51,00 тис. грн.; за зберігання (реалізацію) тютюнових виробів немаркованих марками акцизного податку − 17,00 тис. грн.; за інші порушення 84,22 тис. грн. (місце не внесено зберігання до ЄДР − 34 тис. грн., несвоєчасне подання звіту про обсяги виробництва та/або обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів – 17 тис. грн., донараховано акцизного податку за результатами документальної перевірки – 33,22 тис. грн.)

Начальник обласної фіскальної служби Мирослав Продан зазначає, що відомство постійно контролює обіг сигарет, алкоголю та спирту на території Вінниччини. Головне завдання податківців не нараховувати штрафні санкції, а навпаки – упереджувати порушення.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)