На Вінниччині викрито службових осіб, які завдали державі збитку на суму 1,5 млн гривень

06.10.09 12:24 2872

Нещодавно працівниками міліції було викрито посадових осіб одного з сільськогосподарських відкритих акціонерних товариств (СВАТ) Іллінецького району Вінницької області.

На Вінниччині викрито службових осіб, які завдали державі збитку на суму 1,5 млн гривень

За інформацією УДСБЕЗ ГУМВС, діями даних осіб завдано збитків державі в особливо великих розмірах. Злочинці діяли наступною схемою. Протягом лютого-травня поточного року, підроблюючи бухгалтерські документи, ними було відображено операції з реалізації свіжих яблук на адресу товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), що знаходиться у м. Киів на загальну суму 9 204 597 гривень, а також придбання отрутохімікатів і добрив у ТОВ в м. Дніпропетровськ на таку ж суму.

Працівниками УДСБЕЗ встановлено, що вищевказані операції фактично не відбулись та являються безтоварними, тобто фіктивними. Крім того, встановлено, що такі операції було включено до податкової звітності київського товариства і таким чином даним товариством отримано кредит на суму 1 534 099 гривень, що в подальшому призвело до ухилення від сплати податку на додану вартість у вказаному розмірі.

За даним фактом районною прокуратурою відносно посадових осіб СВАТ порушено кримінальну справу за ознаками злочинів передбачених ч. 2 ст. 366 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

В ході подальшої перевірки працівниками служби встановлено, що головний бухгалтер підприємства, за незаконне формування податкового кредиту на користь київського ТОВ та підробку бухгалтерських документів, отримав хабар в розмірі 10 тис. гривень. За даним фактом також прокуратурою Іллінецького району порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)