На Вінниччині підприємство "недоплатило" податків на суму 22 мільйони гривень

11.09.15 13:50 2121

На Вінниччині підприємство "недоплатило" податків на суму 22 мільйони гривень

Факт умисного ухилення від сплати податків підприємством на Вінниччині викрили слідчі фінансових розслідувань та оперативні співробітники Вінницької ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області.

В ході відпрацювання в рамках загальнодержавних операції «Акциз-2015» та «Нафтопродукт-2015» встановлено, що службові особи ТОВ закуповували паливно-мастильні матеріали у фірм із ознаками фіктивності, формуючи собі таким чином штучний податковий кредит (сума витрат на придбання товарів, робіт чи послуг, на яку зменшується сума доходу). Реалізацію ж пального здійснювали через мережу АЗС області, в той час як у документах відображали продаж товару для комерційного використання, що дозволило ділкам уникнути сплати акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

Таким чином, встановлено факт умисного ухилення від сплати податків службовими особами товариства на суму близько 22 млн. грн. 

Слідчими фінансових розслідувань ГУ ДФС у області відповідна інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування, в ході якого вживаються заходи по відшкодуванню завданих державі збитків.  

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)