Бізнесменів Вінниччини навчали, як виходити на європейські та світові ринки

08.10.15 10:52 1783 0

Бізнесменів Вінниччини навчали, як виходити на європейські та світові ринки

Вінницька область одна з п’яти областей України, яка була відібрана Фондом Східна Європа для реалізації Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)«Лідерство в економічному врядуванні».

Відповідальним за співпрацю з Програмою USAID «Лідерство в економічному врядуванні» в регіоні визначено Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації.

Перший захід в рамках реалізації Програми у Вінницькій області відбувся 7 жовтня - спеціалізований семінар на тему «Експортної можливості для малого та середнього бізнесу».

Бізнесменів Вінниччини навчали, як виходити на європейські та світові ринки

В семінарі взяли участь 30 представників малого та середнього бізнесу Вінниччини. Учасники зібрання мали можливість отримати практичну інформацію з питань виходу на європейські та світові ринки. А саме: експортне планування, дослідження ринку, ринкові «маршрути», пошук можливостей та бізнес-контактів в Інтернеті та поза ним, управління контактами та вдосконалення, умови продажу, страхування, правові аспекти міжнародної діяльності, експортна документація.

Бізнесменів Вінниччини навчали, як виходити на європейські та світові ринки

До кінця 2015 року в рамках реалізації Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» у Вінницькій області планується провести ряд заходів. Так, передбачаються тренінги з питань регуляторної політики у сфері підприємництва для місцевих органів влади та представників малого та середнього бізнесу, зокрема щодо запровадження нових інструментів оцінки регуляторного впливу. Крім того, заплановано засідання «круглого столу» за участю бізнес-асоціацій, недержавних організацій, які представляють малий та середній бізнес, представники обласної Ради та державної адміністрації з питань стратегії розвитку малого та середнього бізнесу та інструментів державної підтримки малого та середнього бізнесу.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)